فرماندار ویژه میانه در آیین تجلیل از شوراها:

مبنای تشکیل شوراها آموزه های دینی و سنت است

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با گرامیداشت روز شوراها، گفت:  شوراها با مبنای آموزه‌های دینی بوده که کتاب خدا و سنت نیز بر آن صحت گذاشته است.

محمدرضا مشایخی در آیین تجلیل از سوراهای اسلامی شهرستان، شهر و روستا بر ارزش و جایگاه شوراهای اسلامی در نظام جمهوری اسلامی ایران که برگرفته از قانون است اشاره کرده افزود: شوراها بعنوان منتخبین مردم در صف اول پاسخگویی به مطالبات قانونی و خواسته‌های مردم برای رفع حل مشکلات آنها قرار دارند.

وی با بیان تحت الشعاع قرار گرفتن مسائل مختلف جامعه در برابر شیوع پدیده منحوس کرونا و تحریم‌های اعمال شده بر علیه کشور ما اضافه کرد:  در وضعیتی قرار گرفته ایم که نیاز به همدلی و هم افزایی بیشتر احساس می‌شود.

مشایخی همچنین بر لزوم اصلاح برخی موارد و الگوها در جهت لبیک گویی به شعار جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری در سال جاری و در ادامه شعارهای سلسله وار قبلی که مبنای اقتصادی دارند تاکید کرد و گفت:  باید با همدلی و هم افزایی در عمل به این شعارها برای اصلاح وضع معیشت مردم بکوشیم.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به آسیب پذیر بودن قشر ضعیف شهرستان بویژه با بروز پدیده منحوس کرونا از اجرای مطلوب رزمایش مومنانه در مرحله اول خبر داده و افزود:  امیدواریم دو مرحله دیگر نیز به نحو احسن برگزار شود.

وی در ادامه از شهرداران شهرهای پنج گانه و شوراهای اسلامی شهرها، روستاها و شهرستان به جهت انجام وظایف اجرایی و جاری علی رغم محدودیت اعتبارات و بیش از آن با شیوع کرونا که امور شهرداری‌ها را با پشتیبانی اعضای شوراها دوچندان کرده تقدیر نموده و بیان کرد: تمامی این اقدامات با وحدت و همدلی حاصل آمده است.

مشایخی در پایان از پشتیبانی و حمایتهای امام جمعه محترم میانه، دادستان عمومی و انقلاب، رییس دادگستری، فرماندهان نظامی، انتظامی، ارتش، سپاه و بسیج، همکاران فرمانداری وشهرداری و روسای ادارات در انجام امور مختلف  از بروز زلزله در شهرستان تا بازگشایی راهها در زمستان، برگزاری انتخابات و اکنون در مقابله با شیوع کرونا قدردانی نمود.

در پایان جلسه فرماندار ویژه میانه از شهردار میانه به خاطر عملکرد شهرداری در خصوص مبارزه با کرونا و از سیامک قنبری کارشناس امور شوراها در فرمانداری تجلیل نمود.

تجلیل از شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای پنجگانه و اعضای شورای اسلامی شهرستان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱