شعار کارگروه توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی منطقه میانه؛

اعتماد سازی و پاسخگویی مستمر – اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هوشمند

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸

اولین جلسه کارگروه توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی منطقه میانه با حضور اعضای کارگروه در سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، رضائی مسئول کارگروه توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی منطقه ضمن تشریح وظایف اعضای کارگروه بر همکاری مستمر اعضا تاکید کرد و گفت تمامی فعالیت‌ها و برنامه های  کارگروه در پرژه مهر امسال با شعار اعتمادسازی و پاسخگویی مستمر – اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هوشمند خواهد بود.

وی افزود در صورت آغاز سالتحصیلی به صورت غیرحضوری در مدارس، کارگروه برنامه‌های ویژه ای در بستر فضای مجازی برای بازگشایی مدارس اجرا خواهد کرد که از جمله آنها (پخش زنده مراسم آغازین سالتحصیلی و همایش‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در شبکه دانش آموزشی شاد و راه اندازی رادیو مهر) خواهد بود.

کارشناس روابط عمومی منطقه میانه از ایجاد برنامه تحولی در سایت و کانال‌های اطلاع رسانی منطقه با رویکرد معلم محوری و دانش آموز محوری در چند روز آینده خبر داد و افزود امروز ارتقای منزلت و جایگاه معلمان نیازمند انعکاس خبری موفقیت‌ها و ایثارگری‌های این عزیزان در سطح جامعه است که مستلزم همکاری مدارس در زمینه معرفی این موفقیت ها  می‌باشد.

مسئول کارگروه توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی منطقه میانه از انتشار نسخه جدید گاهنامه نگاه میانه در مرداد ماه خبر داد و گفت رسالت این کارگروه به‌عنوان زبان گویا و پاسخگو به ارباب رجوع، انعکاس مطلوب فعالیت تمامی کارگروه‌ها و برنامه‌های مدارس است.

رضائی همچنین برنامه‌های رادیو مهر، تلویزیون اینترنتی اطلاع رسانی، برگزاری نمایشگاه مجازی دفاع مقدس و ایجاد راهنمای تصویری (تور مجازی) مراجعین به مدیریت آموزش و پرورش (برای اولین بار در کشور)، را از جمله ابتکارات این کارگروه عنوان کرد و گفت موفقیت در امر خطیر اطلاع رسانی و انعکاس تلاش‌های فرهنگیان با همکاری تمامی همکاران و مشارکت تشکل‌های دانش آموزی تحقق می‌یابد.