فرماندار ویژه میانه:

کارگران از ارکان مهم کار و تولید/ بیمه یکصد تن از کارگران سرپرست خانوار در میانه به مناسبت روز کارگر

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر گفت:  کارگران رکن اساسی کار و تولید و در نهایت رونق اقتصاد در جامعه هستند.

محمدرضا مشایخی به پاس خدمات صادقانه کارگران شریف و زحمتکش شهر میانه در جمع آنان  در میدان کارگر شهر برای ارج نهادن به زحمات بی بدیل شان حضور یافت.

وی با اشاره به اینکه کار و کارگری در دین مبین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه ای بر خوردار است، افزود: کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی بوده و در راستای تحقق اهداف و فرامین مقام معظم رهبری(مدظله) و شعار جهش تولید امسال در استمرار شعارهای قبلی که ریشه در اقتصاد و رونق آن دارند نقش آفرین هستند.

مشایخی با اشاره به اینکه آتیه ی شغلی یکی از دغدغه‌های اصلی کارگران بوده و یکی از ضمانت‌های اصلی آن بیمه است اضافه کرد:  به مناسبت روز جهانی کارگر امروز یکصد تن از کارگران سرپرست خانوار تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند و ما در تلاشیم تا سهمیه شهرستان را براساس سال آتی و سالهای بعد آن افزایش دهیم تا بتوانیم از دغدغه‌های این قشر زحمتکش بکاهیم.

فرماندار ویژه میانه به اهمیت نقش کارگران در بحث سازندگی و عمران و در رونق تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد  اشاره کرد و گفت:  با همراهی تمامی مسوولین شهرستان بویژه ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بیمه تامین اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، شهرداری و انجمن صنفی کارگران برای پیگیری امور  و دفاع از حقوق قانونی کارگران از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

گفتنی است در پایان مراسم از سوی فرماندار ویژه میانه حواله خرید مرغ و از سوی خیرین، شهرداری میانه و اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی ماسک و دستکش در بین کارگران توزیع شد.

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱