آغاز ثبت نام پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز میانه به نقل از مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور، طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام و انتخاب رشته برای ...
صدای میانه
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۵

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز میانه به نقل از مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور، طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 5 مردادماه سال جاری آغاز و در روز یکشنبه 2 شهریورماه پایان می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی، داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته محل‌های بدون آزمون در دانشگاه پیام نور هستند، نیازی به شرکت در آزمون سراسری 99 ندارند، که نسخه جدید دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دوره‌های مذکور از روز چهارشنبه 1 مردادماه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار گرفته است. همچنین همه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در روزهای فوق به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 100 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام نمایند. داوطلبان درنظر داشته باشند، طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، نسخه‌های قبلی دفترچه راهنمای ثبت‌نام که در تاریخ‌های 98/11/08 و 99/01/18 در درگاه این سازمان قرار گرفته است، غیر قابل استفاده بوده و از درجه اعتبار ساقط  است.

این خبر در رسانه های دیگر

آغاز ثبت نام پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی از 5 مرداد؛

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۴ مرداد ۱۳۹۹