عرفان ناظمی زیر تیغ رفت ؛

دوری چند ماهه ملی پوش میانه ای از تکواندو

عرفان ناظمی، تکواندوکار ملی‌پوش استان آذربایجان‌شرقی از شهرستان میانه که با مشکل مصدومیت مواجه شده است، درنهایت ناحیه آسیب‌دیده خود را به تیغ جراحان سپرد و چند ماه از شیاپ‌چانگ ...
صدای میانه
۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

عرفان ناظمی، تکواندوکار ملی‌پوش استان آذربایجان‌شرقی از شهرستان میانه که با مشکل مصدومیت مواجه شده است، درنهایت ناحیه آسیب‌دیده خود را به تیغ جراحان سپرد و چند ماه از شیاپ‌چانگ به دور خواهد بود.

ناظمی درباره مصدومیت خود اظهار کرد: از مدت‌ها پیش از ناحیه رباط صلیبی با مصدومیت مواجه شده بودم، اما به دلیل اینکه در بخش تیمی مسابقات المپیک توکیو عضو تیم ملی بودم، این مصدومیت را تحمل کرده و به تمرینات خود ادامه می‌دادم.

‌قهرمان مسابقات یونیورسیاد ناپل ایتالیا در بخش تیمی افزود: با توجه به تعویق المپیک فرصتی پیش آمد تا بتوانم پای مصدوم را عمل کرده و خوشبختانه این عمل با موفقیت انجام شد و در حال حاضر دوران نقاهت را طی می‌کنم.

‌ناظمی در مورد زمان بازگشتش به میادین مسابقات گفت: از 2 ماه دیگر فیزوتراپی پایم را آغاز کرده و تلاش مضاعف خواهم کرد که هر چه سریع‌تر آماده شده و به شیاپ چانگ بازگردم.

تکواندوکار‌ ملی‌پوش آذربایجان‌شرقی در مورد وضعیت این رشته اذعان کرد: خدا را شکر با آمدن آقای رنجبرپور تکواندو در این استان جان دیگری گرفته و الان شرایط خیلی بهتر و مطلوب‌تر از گذشته شده است.

‌وی در خاتمه راجع به وضعیت خود ابراز داشت: در حال حاضر دانشجو هستم و می‌دانم مسوولان کشور مشکلاتی زیادی را دارند، اما ما ورزشکاران هم دوره کوتاه قهرمانی داشته و این انتظار را داریم که مسوولان ما را فراموش نکرده و شرایط ما را برای درخشش بیشتر در مسابقات و فراهم کردن شرایط کاری در نظر بگیرند/آناج .