فرماندار ویژه میانه :

لزوم توجه و ارائه برنامه به روز و متناسب با وضعیت کنونی از سوی اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۵ تیر ۹۹ ساعت ۱۳:۵۰

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به شیوع بیشتر اعتیاد به مواد مخدر و اعتیاد زنان یکی از موضوعات و چالشهای کشور است بر لزوم توجه و ارائه برنامه در حوزه اعتیاد زنان و آسیبهای اجتماعی ناشی از آن تاکید کرد.

محمدرضا مشایخی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان اضافه کرد:  باید با انجام امور پیشگیرانه آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و ایجاد امکانات و تاسیساتی در حوزه زنان و همگانی و اجتماعی کردن آن با روش‌های عینی و عملی و استفاده از فضاهای مجازی به اطلاع رسانی  و آگاه سازی‌های لازم بپردازیم.

وی در ادامه خواستار حساسیت بالا و دغدغه و هیجانی نمودن موضوع مواد مخدر و آسیبهای آن از سوی اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شد.

مشایخی با اشاره به وضعیت کشور و شیوع ویروس کرونا که نوعی حمله برای سواستفاده‌های فرهنگی و اجتماعی و غیره است بر مواظبت از آسیبهای اجتماعی در این خصوص تاکید کرد و افزود: نباید بگذاریم استیصال بوجود آید و در جامعه این استیصال به حوزه مواد مخدر تسری یافته و مبارزه با مواد مخدر و آسیبهای اجتماعی آن کمرنگ شود.

وی با بیان اینکه، اولویت اول ما در حوزه آسیبهای اجتماعی مواد مخدر است که تبعات منفی دیگری را به همراه دارد بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی که از مسائل روز و تاثیرگذار امروز است در مرحله بعدی تاکید کرد.

مشایخی در ادامه بر آلودگی محیط دانشگاهها و در برخی موارد مدارس شهرستان اشاره کرده مواظبت هر چه بیشتر از این قشر پویا، فعال و ٱینده ساز جامعه که در معرض خطر آلودگی هستند را خواستارشد.

فرماندار ویژه میانه با تقدیر از اقدامات انجام یافته در حوزه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و افزایش کشفیات در سایه همکاری مردم و تلاش و آگاهی پلیس مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی تصریح کرد:  باید بیشتر از این‌ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر در تمام زمینه‌ها موفق تر عمل کنیم .

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در آیین کلنگ زنی مجتمع صنعتی تولیدی ترنج:

تمامی سرمایه گذاریها و پیشبرد امور را مدیون امنیت پایدار در جامعه هستیم

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۳ مرداد ۹۹

اسماعیلی تاکید کرد:

لزوم صدور تولیدات کشاورزی از میانه به اتحادیه اروپا

قافلان سسی
۱۳ مرداد ۹۹