آموزش درس بخشندگی توسط فرهنگیان؛

اهدای گوشی هوشمند به دانش آموز مستعد میانه ای توسط مدیر مدرسه

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۵

مدیر مدرسه در منطقه میانه با توجه به جلوگیری از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموز مستعد مدرسه اش با هزینه شخصی گوشی هوشمند هدیه کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، با تعطیل شدن مدارس به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آموزش در منطقه میانه تعطیل نیست و فرایند آموزش از طرق مختلف توسط فرهنگیان تلاشگر منطقه در حال پیگیری است و به دلیل فراهم کردن پلتفرم اختصاصی آموزش مجازی آموزش و پرورش به نام شاد و ضرورت ادامه آموزش رسمی از طریق فضای مجازی، و ضرورت استفاده از این بستر و ادامه فرایند یاددهی و یادگیری نیاز به ابزار‌های فناوری دارد.

در این میان مدیر مدرسه ای در منطقه میانه که برای جبران عقب ماندگی تحصیلی دانش آموز مستعدش با هزینه شخصی خود با هزینه ای بالغ بر دومیلیون دویست هزار تومان گوشی هوشمند تهیه و به او هدیه داد تا این دانش آموز از فرایند آموزش رسمی در فضای مجازی عقب نماند.

مدیر این مدرسه تاکید بر عدم ذکر نامش داشت  می گوید وقتی که تعطیلات اضطراری شروع شد بعد از مدتی به دلیل هوش و استعداد این دانش آموز پیگیر غیبتش در آموزش‌های فضای مجازی مدرسه شدم و به دلیل مشکلات خانوادگی از امکانات فناوری محروم بود لذا به جهت پیوستن این دانش آموز به جمع همکلاسی هایش در آموزش‌های آنلاین نبلغی را به عنوان هدیه برای خرید گوشی اختصاص دادم.

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱