فرماندار ویژه میانه در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در روستای چتاب:

محبوبیت سردار سلیمانی در فرماندهی جریان کوخ نشینان و مستضعفان جهان در برابر زور و تزویر است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: محبوبیت سردار سلیمانی در فرماندهی جریان کوخ نشینان و مستضعفان جهان در برابر جریان زور و زر و تزویر است.
معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: محبوبیت سردار سلیمانی در فرماندهی جریان کوخ نشینان و مستضعفان جهان در برابر جریان زور و زر و تزویر است.

مسعود سعادتی در آیین گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای روستای چتاب در بخش مرکزی میانه اضافه کرد: حاج قاسم افتخار نه تنها ایران اسلامی بلکه افتخار جهان اسلام و جهان بشریت است.

وی با تصریح به اینکه حاج قاسم به گفته خود، روستا زاده‌ای بود که در دامن مکتب انقلاب اسلامی ایران پرورش یافته بود و بر اساس آرمانها و باور انقلابی و اسلامی خود همواره در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشت و توانست با شهامت؛ درایت و تدبیر خود سایه قوم وحشی داعش را از سر جهان اسلام حذف کند.

سعادتی افزود: دشمنان ما از جمله آمریکا که حامی اصلی داعشی‌ها بودند از سردار سلیمانی کینه گرفته و به ترور علنی وی دست زدند.

فرماندار ویژه میانه بزرگترین ویژگی شخصیتی سردار سلیمانی را اخلاص و انجام کار برای خدا دانست و افزود: سردار سلیمانی هیچ وقت به دنبال نام و نشان و مطرح شدن نبود و بر این اساس بود که قهرمان انسان‌های آزاده در دنیا شد و دشمنان نیز اعتراف کردند که سردار سلیمانی انسان بزرگی بود و در فرماندهی توانمند و قدرتمند و در شخصیت نیز از اخلاص و صداقت برخوردار بود.

وی هرگونه انحراف از راهی را که ائمه اطهار(ع) و سردار سلیمانی نشان داده‌اند را سبب باخت در دنیا و آخرت دانست و تصریح کرد: تا زمانی که دولتمردان در این مسیر باشند هم مردم و هم توفیق الهی در کنار آنها خواهد بود.

سعادتی در ادامه شعار دولت سیزدهم را ایجاد عدالت و کمک به مناطق محروم و ضعیف جامعه عنوان نمود و گفت: سیاست و جهت گیری شخصی و کلان رئیس جمهور در این مسیر است و نوع نگاه دولت در پروژه‌های عمرانی نیز تکمیل و اتمام پروژه‌های ناتمامی است که سالهاست به دغدغه مردم تبدیل شده و خوشبختانه در این خصوص شهرستان میانه از نظر مصوبات جزو شهرستانهای رده بالای استان بوده و پروژه‌های مهمی برای تکمیل و بهره برداری به تصویب رسیده است.

فرماندار میانه به تخصیص ۲۰۹ میلیارد تومان از محل تبصره ۱۶ به بحث اشتغال و کمک به اقشار ضعیف و جوانان خلاق و جویای کار اشاره کرد و گفت: مبلغ این تسهیلات برای افراد به صورت فردی از ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلیون و صورت کارفرمایی تا ۴ میلیارد تومان است که امیدواریم با ارائه طرح‌های اشتغالزایی شاهد جذب تمامی اعتبارات باشیم.