فرماندار ویژه میانه در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی:

اصلی ترین و بزرگترین ویژگی سردار سلیمانی اخلاص وی بود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه؛ اصلی ترین و بزرگترین ویژگی سردار سلیمانی را اخلاص آن شهید عنوان‌نمود و گفت: متاسفانه امروزه؛ حلقه گمشده در مدیریت برخی دستگاهها در کشورمان، اخلاص است.
معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه؛ اصلی ترین و بزرگترین ویژگی سردار سلیمانی را اخلاص آن شهید عنوان‌نمود و گفت: متاسفانه امروزه؛ حلقه گمشده در مدیریت برخی دستگاهها در کشورمان، اخلاص است.

مسعود سعادتی در آیین گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در مسجد جامع امامزاده اسماعیل(ع)، با گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار؛ اضافه کرد: اخلاص سردار سلیمانی می‌تواند الگوی ما در امور مدیریتی و زندگی باشد.

وی با تصریح بر اینکه هوای نفس باعث از بین رفتن اخلاص در وجود انسان می‌شود؛ بیماری اول نظام اداری و برخی از حوزه‌های تصمیم گیری را نبود اخلاص بیان کرد و افزود: با اخلاص در مدیریت امور؛ مشکلات کشور حل می‌شود.

سعادتی نبوغ نظامی سردار سلیمانی را از دیگر ویژگیهای این شهید بزرگ برشمرد و تصریح کرد: در بسیاری از نقاط رها شده از دست داعش توسط سردار، کمترین نیرو با بهره گیری از ظرفیت نیروهای مردمی منطقه به کار گرفته شده و به پیروزی رسیده اند که این نشان از تعهد و تخصص در امور است و باید گفت یکی از ضعفهای نظام اداری ما نیروهای خوب اما ناکاربلد است و تنها با وجود افراد متعهد و متخصص است که می‌توان پیشبرد امور را شاهد بود.

فرماندار ویژه میانه، ولایتمداری را از دیگر شاخصه‌های وجود سردار خواند و گفت: اگر افراد جامعه با نیت سالم حول محور ولی امر مسلمین که انسانی مومن؛ مخلص؛ دلسوز و کارآمد است جمع شوند تاثیر مثبت آن در جامعه مشهود خواهد بود.

سعادتی به خصیصه زمان شناسی شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: آن زمان که موضوع تعامل با غرب مطرح بود؛ سردار مسلط به سیاست خارجی بود؛ فرمانده جریان مقاومت محبوبترین فرد نظامی در میان مردم بود و او بود که ثابت کرد مردم ایران اهل جنگ نیستند و در هیچ زمانی شروع کننده هیچ جنگی نبوده و نیستند اما از جنگ نترسیده و زیر بار ذلت نمی‌روند.

فرماندار ویژه میانه افزود: سردار به گوش جهانیان این پیام را فرستاد که ایران توانمند؛ قدرتمند و عزتمند؛ معتقد به زندگی بدون دخالت دشمن است.

سخنرانی سرهنگ روحی، جانشین سپاه ناحیه میانه، اجرای سرود دانش آموزی و مداحی از دیگر بخش‌های این مراسم بود.