پلمب کارگاه مواد شوینده تقلبی در "میانه"

  فرمانده انتظامی شهرستان میانه از پلمب کارگاه تولیدی مواد شوینده غیر مجاز خبر داد و گفت : در این کارگاه مقدار تقریبی یک تن مواد شوینده تقلبی در بسته بندی مارک های ...
صدای میانه
۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۹

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از پلمب کارگاه تولیدی مواد شوینده غیر مجاز خبر داد و گفت: در این کارگاه مقدار تقریبی یک تن مواد شوینده تقلبی در بسته بندی مارک‌های معروف کشف شد. سرهنگ "محمد تقی سلطانی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت غیر مجاز و غیر بهداشتی یک کارگاه تولید مواد شوینده و بسته بندی کالاهای تولید شده با برند‌های معروف و عرضه این اقلام در بازار، رسیدگی به موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۳ پس از شناسایی محل مورد نظر و اطمینان از صحت خبر و اخذ مجوز قضائی، به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از کارگاه حدود یک تن مواد شیمیایی و شوینده غیر مجاز شامل۴۵۰ عدد قوطی‌های خالی ریکا با برند پریل،آب ژاول، اسید و محلول‌های تقلبی ضدعفونی کننده را کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و تحویل وی به مراجع قضائی، گفت: با دستور مقام قضائی این کارگاه غیر مجاز پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را از طریق سامانه فوریت‌های پلیسی 110 به اطلاع پلیس برسانند.  معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی میانه