علی‌رغم اعلام وضعیت سفید در میانه توسط امام جمعه؛

اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در میانه و ۶ شهر استان از فردا

این خبر در حالی اعلام شده است که امام جمعه میانه دیروز در خطبه های نماز جمعه گفته بودند: میانه در وضعیت سفید کرونایی قرار دارد.
قافلان سسی
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۷

علیار راستگو در گفتگو با تبریز بیدار، با اشاره به محدودیت‌های جدید کرونایی در مناطق با وضعیت قرمز در آذربایجان شرقی اظهار داشت: در شهرستان‌های بناب، مراغه، چاراویماق، مرند، میانه، اهر و تبریز از فردا به مدت یک هفته محدودیت‌ها اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه محدودیت‌ها استانی نمیباشد و فقط در این شهرستانها اعمال میشود، افزود: مصادیق محدودیتها شامل آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای، زبانسراها، کتابخانه ها، استخر‌های سرپوشیده، سینما و تئاتر، موزه ها، باغ موزهها، تالار‌های پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی و فرهنگی و مذهبی و همایش و باشگاه‌های ورزشی، کافه ها، قهوه خانهها، چایخانه ها، باغ وحش و شهربازی و مراکز تفریحی آبی و باشگاه‌های بدنسازی است که به مدت یک هفته در آنها محدودیت اعمال خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌کنیم تا مدیر کلهای مربوطه در جریان باشند و فرمانداران شهرستان‌ها نیز به مدت یک هفته اعمال محدودیت‌ها را انجام دهند.

این خبر در حالی اعلام شده است که امام جمعه میانه دیروز در خطبه‌های نماز جمعه گفته بودند: میانه در وضعیت سفید کرونایی قرار دارد.