افتتاح چند طرح عمرانی و خدماتی در بخش کندوان

قافلان سسی
۰۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی بخشداری کندوان، همزمان با هفته دفاع مقدس سردخانه ۲۵۰۰تنی آراز در دهستان تیرچای وپروژه سنگفرش معابر در روستای نشق با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه میانه، بخشدار کندوان و جمعی از مسئولین شهرستان و بخش افتتاح و به بهره برداری رسید.

همچنین پروژه سنگفرش معابر در روستای نشق بطول ۱۲۰ متر و به مساحت ۱۴۰۰ متر مربع با اعتباری حدوداً ۱۲میلیارد ریال اجرا شده که عمده هزینه‌ها با خودیاری اهالی وخیرین و قسمتی نیز از محل اعتبارات دولتی تامین شده است.

سردخانه ۲۵۰۰تنی آراز توسط آقای عارف مهدیلو مابین روستای آونلیق و ایشلق طرح دیگری بود که با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال (که ۲۲۰میلیارد ریال توسط مالک و ۵۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات بانک کشاورزی بخش ) با ۴ سالن به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است در این مراسم عادل قاسمی معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه میانه از آقای عارف مهدیلو(مالک سردخانه) بابت ایجاد اشتغال و بالا بردن ظرفیت نگهداری محصولات باغی در سطح شهرستان میانه قدردانی نموده و در ادامه بخشدار کندوان نیز ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این سردخانه از اهالی و باغداران بخش کندوان علی الخصوص دهستان تیرچای حمایت همه جانبه و همراهی مالک سردخانه درجهت تکمیل ظرفیت آن سردخانه را خواستار شد تا در بالا بردن رونق اقتصادی و نرخ اشتغال سطح بخش سهیم باشند.

حسین زاده در آیین افتتاح سنگفرش روستای نشق ضمن تشکر از اهالی و خیرین و اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا بابت همدلی و خودیاری و انجام پروژه عمرانی و ایجاد آبادانی در روستا گفت: از آنجایی که روستای نشق روستایی گردشگری است این امر موجبات آبادانی و توسعه هر چه بیشتر این روستا و تسهیل در رفت وآمد گردشگران و رفاه آنان خواهد شد.

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱