خرید دومین "سی تی اسکن‌" میانه توسط فولاد آذربایجان

مسعود سعادتی در حاشیه بازدید از محل استقرار دستگاه سی تی اسکن واقع در ساختمان مرکز تصویربرداری بیمارستان خاتم الانبیا گفت: با توجه به اینکه بیمارستاان خاتم الانبیاء  فاقد این ...
صدای میانه
۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

مسعود سعادتی در حاشیه بازدید از محل استقرار دستگاه سی تی اسکن واقع در ساختمان مرکز تصویربرداری بیمارستان خاتم الانبیا گفت: با توجه به اینکه بیمارستاان خاتم الانبیاء  فاقد این دستگاه بود و بیماران نیاز به سی تی اسکن باید با آمبولانس و تحمل مشکلات به بیمارستان برکت امام منتقل و پس از سی تی اسکن مجددا به بیمارستان خاتم بازگردانده می‌شدند، خلا وجود این دستگاه در این بیمارستان محسوس بود.

وی با بیان اینکه دستگاه سی تی اسکن با پیگیری نمایندگان میانه در مجلس شورای اسلامی در سه قسط توسط شرکت فولاد آذربایجان در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خریداری شده و قسط سوم پس از نصب دستگاه و تحویل توسط شرکت مربوطه پرداخت خواهد شد، افزود: هزینه دستگاه، محل استقرار و برخی تجهیزات جانبی مورد نیاز تقریبا بالای ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

سعادتی همچنین از مراحل پایانی آماده سازی ساختمان محل استقرار دستگاه سی تی اسکن خبر داده، افزود: شرکت مربوطه پس از بازدید از محل مربوطه، الزامات و استانداردهایی را لحاظ نموده که با هزینه و نظارت دقیق شبکه بهداشت و درمان میانه در حال اعمال است و به محض اتمام این کار، دستگاه مستقر خواهد شد.

گفتنی است دکتر دده خانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه و مسئولین بیمارستان در این بازدید، فرماندار را همراهی کردند.