اجراي طرح سالم سازی پارک‌ها و بوستان های میانه

سرهنگ" حسن رفیعی" در بیان جزئیات خبر گفت: در راستای اجرای طرح سالم سازی و پاک سازی جهت تأمین آسایش و آرامش عمومی و فردی و ارتقاء امنیت اجتماعی طرح ...
صدای میانه
۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

سرهنگ" حسن رفیعی" در بیان جزئیات خبر گفت: در راستای اجرای طرح سالم سازی و پاک سازی جهت تأمین آسایش و آرامش عمومی و فردی و ارتقاء امنیت اجتماعی طرح برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، برهم زنندگان نظم عمومی و مزاحمین نوامیس در سطح شهرستان توسط مجموعه این فرماندهی به اجرا درآمد.

این مقام انتظامی افزود: در اجرای طرح شبانه در روز پنجشنبه، انواع مختلف از وسیله نقلیه متخلف شامل خودرو و موتورسیکلت که موجب برهم زدن نظم عمومی شده بودند توقیف و وسایل نقلیه متخلف به پارکینگ منتقل شدند و تعدادی از معتادین متجاهر نیز دستگیر شدند.

وی از دیگر اهداف اجرای طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی را حضور قدرتمند پلیس در برخورد با جرائم توسط افرادی که قصد ایجاد مزاحمت و سلب امنیت را دارند برشمرد و خاطرنشان کرد: ماموران پلیس از هر لحاظ آمادگی مقابله با هرگونه هنجارشکنی احتمالی را دارند.

سرهنگ " رفیعی" از شهروندان خواست؛ هر گونه موارد مشکوک و مزاحمت را از طریق تلفن 110 با  پلیس در میان بگذارند و فرماندهی انتظامی آمادگی لازم را دارد تا با انجام این طرحها موجب افزایش احساس امنیت شهروندان شود.

معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی #میانه