حضور فرماندار ویژه و دادستان شهرستان میانه در شرکت ملی فولاد ایران

فرماندار ویژه و دادستان شهرستان میانه و هیئت همراه برای دیدار با مدیر عامل شرکت ملی فولاد ایران در محل این شرکت حضور یافته اند.
قافلان سسی
۰۶ تیر ۹۹ ساعت ۲۳:۱۶

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، به نقل از خبرنگار فولاد و توسعه، دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از دکتر نادری و شرکت ملی فولاد ایران اظهار داشت: وجود مجتمع فولاد میانه باعث رونق اساسی و تغییر چهره شهر شده است و در این مدت این مجتمع بخصوص مدیریت آن آقای مهندس ناجی توانسته اند با اقدامات بسیار خوب خودشان و همکارانشان یادگارهای خوبی از خودشان باقی بگذراند، که اوج این خدمات را در دوران مبارزه با کرونا در شهرستان میانه دیدیم.

فرماندار میانه در خاتمه سخنانش اظهار امیدواری کرد: امیدواریم در یک هم افزایی با مجتمع فولاد میانه و شرکت ملی فولاد ایران بتوانیم شاهد اقدامات موثری برای افزایش توسعه پایدار و اشتغال جوانان در منطقه باشیم.

در ادامه، محمودیان دادستان میانه نیز ضمن تشکر و سپاس از خدمات انجام شده توسط شرکت ملی فولاد و مجتمع فولاد میانه اظهار داشت: نقش اقتصادی و اجتماعی فولاد میانه و تاثیر مهمی که در تثبیت امنیت در شهرستان میانه داشته بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم که این مسئولیت‌های اجتماعی تداوم داشته و در توانمندسازی خانواده زندانیان و انجمن حمایت از زندانیان نیز نقش موثرتری ایفا نماید.

در پایان این دیدار، دکتر نادری ضمن خوشامد گویی به فرماندار و دادستان میانه و هیئت همراه اظهار داشت: شرکت ملی فولاد ایران همواره از زحمات و حمایت‌های مقامات شهرستان میانه تشکر و قدردانی داشته و آماده همکاری همه جانبه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و توانمندسازی محرومین و اقشار آسیب پذیر شهرستان میانه هستیم و آقای مهندس ناجی به عنوان نماینده ما در منطقه در چارچوب موازین قانونی آماده همکاری با مقامات استان و میانه خواهد بود.

وی همچنین افزود: یکی از اهداف شرکت ملی فولاد ایران در راستای توسعه پایدار در منطقه، ایجاد صنایع تبدیلی در حاشیه طرح‌های فولادی است که بتوانیم تمامی نیازهای واحدهای تولید فولاد را در همین مناطق تولید نماییم.

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در دیدار با شهرداران شهرستان میانه :

صرف بهینه منابع و اعتبارات، لازمه استمرار خدمات شهرداری ها و دهیاری ها

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ تیر ۹۹

در نامه‌ وزیر میراث‌فرهنگی به استاندار ابلاغ شد ؛

مراتب ثبت ملی ۳ اثر شهرستان میانه

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹

به رغم ادعای امام جمعه میانه ؛

مبتلایان به بیماری کرونا در میانه ۴ رقمی شد

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹