بخشدار کندوان:

لزوم بی طرفی مجریان انتخابات/برای انتخابات سالم آماده ایم

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹

بخشدار کندوان با تاکید بر لزوم عدم جانبداری مجریان انتخاباتی در امر انتخابات گفت: هر گونه اظهار نظر بر له یا علیه کاندیداها جرم تلقی می‌شود.

محمو زرین در جلسه آموزشی مجریان انتخابات با اشاره به تاثیر انتخاب نادرست گفت: تمامی اتفاقات از جمله عدم پیشرفت یا توسعه و پیشرفت کشور، نتیجه انتخاب و عمل خود ماست.

بخشدار کندوان با اشاره بر وظیفه اعضای حاضر در شعب انتخاباتی  گفت: هر کدام از منتخبین، نماینده 85 میلیون ایرانی هستند و وظیفه دارند در راستای احقاق حق مردم و برگزاری صحیح انتخابات نهایت تلاش خود را بکار گیرند.

زرین با بیان اینکه برگزاری انتخابات با توجه به شرایط موجود ممکن است مشکلاتی را به دنبال داشته باشد بر لزوم برگزاری انتخابات با اقدامی جهادی تاکید کرده افزود: برای اجرای انتخاباتی سالم آماده ایم.

وی راه حل مشکلات را در انتخاب صحیح و اصلح دانست و افزود: باید فردی را انتخاب کنیم که شایسته، توانمند، با اخلاص و دلسوز مردم و کشور خود باشد.

زرین در ادامه با بیان اینکه مجلس محل قانون گذاری است و برنامه‌های مجلس زیر بنای توسعه کشور است اضافه کرد: باید افرادی راهی مجلس شوند که بتوانند با تصویب قانونهایی، راه را برای رفع مشکلات مردم هموار کنند.

وی افزود: کشور ما بر پایه مردم سالاری و حکومت مردم به مردم بوده و تمامی سطوح مدیریتی کشور بصورت مستقیم یا غیرمستقیم بر پایه انتخابات است.

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱