در رشته علوم تجربی رخ داد؛

کسب رتبه ۹ منطقه سه کنکور سراسری توسط دانش آموز میانه ای

علیرضا کریمی دانش آموز میانه ای موفق شد در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری رشته تجربی، رتبه 9 را کسب کند. صدای میانه این موفقیت بزرگ را به ایشان و ...
صدای میانه
۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

علیرضا کریمی دانش آموز میانه ای موفق شد در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری رشته تجربی، رتبه 9 را کسب کند. صدای میانه این موفقیت بزرگ را به ایشان و معلمان دلسوزشان تبریک عرض می‌کند.

مدیر آموزش و پرورش میانه، پیام تبریکی به این مناسبت انتشار دادند:

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان آینده سازان هر مملکت هستند و فرهیختگان سرمایه ای بی نظیرند، نیروی انسانی ماهر و دانشمند می‌تواند هر کشوری ومنطقه ای را به قله‌های شکوه و رفاه اجتماعی برساند. اینان با توانایی خود چرخ تولید را می‌چرخانند و با ترکیب دانش، هنر و نوآوری جامعه خود را در جاده تمدن با سرعت پیش می‌برند.

جای بسی خرسندی است که عزیزانمان با درخشش خود در آزمون ورودی دانشگاه‌ها بار دیگر امید آفریدند و آینده ای روشن را برای دیارمان به ارمغان آوردند. امیدوارم این راه روشن هرسال درخشانتر از سال قبل هویدا شود و آینده سازان میانه با جهد و تلاش خویش، پا به پای دیگر هموطنان، با کسب دانش در کنار خودسازی و تجربه اندوزی تبدیل به سرمایه ای عظیم و ماندگار برای منطقه شوند و جهشی بلند در توسعه منطقه بوجود آورند.

درخشش وموفقیت دانش آموز عزیز آقای علیرضا کریمی در کسب رتبه 9 در رشته علوم تجربی در کنکور سراسری 1401 (منطقه۳) به خانواده و معلمین محترمشان  و تمامی کسانی که در موفقیت شان سهیم بوده اند و همچنین به جامعه علمی و مردم علم دوست  شهرستان میانه تبریک عرض می  نمایم و برایشان سلامتی و سربلندی آرزومندم

رحیم احمدیمعاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه

این خبر در رسانه های دیگر

فرماندار ویژه میانه از دوقلوهای موفق کنکوری تجلیل کرد

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۴ مرداد ۱۴۰۱

تجلیل فرماندار ویژه میانه از دانش آموز برتر کنکور سراسری

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۳ مرداد ۱۴۰۱