بخشدار کندوان:

تشکیل قرارگاه پدافند زیستی بخش، اولین قدم در پیشگیری از بیماری کروناست

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱

بخشدار کندوان میانه اولین قدم برای پیشگیری از  شیوع بیماری کرونا در بخش را تشکیل قرارگاه پدافند زیستی عنوان نمود.

محمود زرین در جلسه شورای اداری و دهیاران بخش  با بیان اینکه، در شرایط کنونی جامعه سلامت خانواده‌ها و افراد در اولویت قرار دارد به نگرانی‌ها و دغدغه‌های عمومی اشاره کرد و گفت: ما باید کمک حال مردم بوده دوشادوش آنها برای مقابله با این بیماری اقدامات موثری انجام دهیم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با کرونا گفت: اقدامات بزرگی در سطح کلان و همچنین استانی و شهرستانی صورت گرفته و آموزش‌های لازم در زمینه‌های پیشگیری در سطوح مختلف به انجام رسیده که تعطیلی مدارس و تغییر مقطعی ساعت کاری ادارات از جمله این موارد می‌باشد.

زرین افزود: با نظارت‌های مستمر صورت گرفته در بخش شاهد اقدام مستمر شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نسبت به گندزدایی هستیم و به دنبال تعطیلی قهوه خانه‌ها و مکان‌های تجمع افراد، اطلاع رسانی‌های لازم نیز صورت گرفته است.

بخشدار کندوان گفت: ما در تمامی مراحل در کنار نیروهای بهداشت و درمان خواهیم بود و علاوه بر ماسک‌ها و دستکش هایی که تهیه و در اختیار این نیروها قرار گرفته، آماده هرگونه اقدام برای  کمک رسانی‌های دیگر هستیم.

زرین با اشاره به فرا رسیدن سال جدید از مردم خواست با رعایت موارد بهداشتی تا زمان از بین رفتن کامل بیماری از مسافرت‌های غیر ضروری و دید و بازدید‌های نوروزی اجتناب نموده و با رفتار‌های مخاطره آمیز جان عزیزان خود را مورد تهدید قرار ندهند.

بخشدار کندوان افزود: با توجه به شرایط موجود، امسال کندوان گردی برگزار نخواهد شد اما انتظار می‌رود شهرداری و دهیاری‌ها ضمن بهبود عملکرد و تلاش مضاعف، چهره شهر و روستاها را زیبا کرده و در ایجاد روحیه و نشاط عمومی تلاش نمایند.

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱