فرماندار ویژه میانه خبر داد؛

شروع کارهای اجرایی طرح های عمرانی / عملیات اجرایی طرح های عمرانی سال جاری

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۷

محمدرضامشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه: براساس برنامه ریزی قبلی و هماهنگی‌های انجام شده قبلی با مبادی استانی و براساس برنامه‌های مصوب شهرستانی که  به اطلاع عموم رسیده بود طرح‌های عمرانی  در جهت خدمت رسانی در حوزه‌های مختلف به مردم که اجرای برخی از آنها شروع و برخی در شرف اتمام  و انجام هستند به استحضار مردم شریف شهرستان میانه می‌رساند.

وی با اشاره به شروع عملیات بهسازی و آسفالت شش کیلومتر مسیر میانه-هشترود  از اتمام آسفالت مسیر روستای صومعه علیا و آغاز آسفالت مسیر روستاهای آوین،گاو از بخش‌های کندوان و کاغذکنان خبر داد و افزود از بخش اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری نیز عملیات اجرایی راه روستاهای میندجین، سینجده، اورنجق، قلعه اصلانیان، پل اسکوق، آبنمای واقع در راه برونجق و راه بسیط و قراجه میدان داغی و شورجه قاسم شروع شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه با اشاره به بهسازی و آسفالت مسیر مابین میدان دفاع مقدس تا پلیس راه در روزهای آتی از ادامه عملیات‌های بهسازی که محور میانه – فیروز آباد و بهسازی و ترمیم آسفالت محور میانه-تبریز از حوزه استحقاظی شهرستان تا انتهای حوزه استحفاظی به سمت زنجان ادامه خواهد داشت خبر داد.

محمدرضا مشایخی در ادامه افزود عملیات اجرایی پل قوری چای آغاز شده است عملیات تعبیه قطعات نوپرن روی ستون‌های در حال انجام می‌باشد تا در ادامه تیرهای آن نصب شوند.

وی به اجرای پروژه‌های آبرسانی به روستاهای ایشلق،ماهی آباد، ترناب ،نقلان و قرل بلاغ اشاره کرد واز اتمام این پروژه‌ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت پیگیری آبرسانی از خود شهرستان به روستاهای اوچ تپه شرقی و پنج روستای بخش مرکزی که از شهرستان چاراویماق تامین می‌گردد از دیگر برنامه‌های حوزه آبرسانی است.

فرماندار ویژه میانه در آخر از گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی و کاغذ کنان و چند مورد در روستاهای دورافتاده که طی امسال و سال آینده به بهره برداری خواهد رسید خبر داد و خاطرنشان کرد  از پروژه هایی که در چند روز گذشته  شروع و در حال اتمام می‌باشد نصب سیستم  روشنایی ورودی شهرستان از طرف زنجان می‌باشد.