مهدی اسماعیلی در بازدید از شرکت کروز:

جهش تولید در شرکت کروز قابل مشاهده است

نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی از خطوط تولید قطعات خودرو شرکت صنایع تولیدی کروز در جاده مخصوص بازدید کرد. در این بازدید که مدیران گروه صنایع تولیدی کروز حضور داشتند، اسماعیلی از کارآفرینان این گروه صنعتی تجلیل و تشکر کرد.
قافلان سسی
۰۱ تیر ۹۹ ساعت ۲۲:۳۸

به گزارش اقتصاد آنلاین، اسماعیلی ضمن ابراز خرسندی از اینکه توانست از این مجموعه دیدن کند، گفت: بسیار مفتخرم از اینکه تعداد زیادی از جوانان ما در این مجموعه به فعالیت می‌پردازند واز توانایی‌ها و مهارتهایشان در راستای تولید ملی بهره می‌برند.

وی تولید قطعات خودرو را فعالیتی پیچیده دانست و گفت: در شرکت صنایع تولیدی کروز به همت کارکنان و مهندسین، قطعات بسیار ریز و اثر گذار در صنعت خودرو تولید می‌شود که این متخصصین بدون هیچگونه وابستگی و با خودکفایی کامل می‌توانند در صنعت خودرو گام بردارند.

نماینده شهرستان میانه دربازدید از خطوط تولید کروز محصولات تولیدی این مجموعه را از لحاظ کیفیت در سطح بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت: کیفیت قطعات تولیدی این شرکت قطعه ساز تحسین بر انگیز است و کنترل کیفیتی که درخطوط تولیدی در حال اجراست نشان می‌دهد که توجه به کیفیت محصولات برای شرکت کروز از اهمیت بالایی برخوردار است و این یک نقطه مثبت در امر تولید محسوب می‌شود.

وی ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت ازتولید ملی و جهش تولید اظهار کرد: جهش تولید به عینه در این مجموعه متصور و عملیاتی شده است و شواهد نشان می‌دهد که این شرکت قطعه ساز می‌تواند ظرفیت تولید بالایی را فراهم کند.

نظم، انضباط و ساختار منظم خطوط تولید کروز از مواردی بود که اسماعیلی از آن به خوبی یاد کرد و گفت: درصنعت خودرو به دنبال آن هستیم که به صنعت روز دنیا تبدیل شویم و این قابلیت را در مجموعه کروز می‌توان دید.

وی ضمن ابراز امیدواری از اینکه مجلس یازدهم مصمم است تا در راستای تولید ملی، جهش تولید و توانمندیهای داخلی نهایت حمایت را از تولیدکنندگان داشته باشد گفت: اطمینان می‌دهیم که حامی تولید کنندگان داخلی خواهیم بود.  مجموعه کروز که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات خودرو به شمار می‌آید از این مورد مستثنی نخواهند بود و کمک می‌کنیم که در صورت بروز مشکلات و موانع در زمینه تولید این شرکت، با آنها همراه باشیم.

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در دیدار با شهرداران شهرستان میانه :

صرف بهینه منابع و اعتبارات، لازمه استمرار خدمات شهرداری ها و دهیاری ها

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ تیر ۹۹

در نامه‌ وزیر میراث‌فرهنگی به استاندار ابلاغ شد ؛

مراتب ثبت ملی ۳ اثر شهرستان میانه

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹

به رغم ادعای امام جمعه میانه ؛

مبتلایان به بیماری کرونا در میانه ۴ رقمی شد

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹