روز اصناف بر تلاشگران کسب و کار و سنگربانان جهاد اقتصای کشور مبارک باد

  به بهانه روز اصناف چه بهتر است، نمایندگان،مسئولان و مدیران محترم شهرستان به پای درد دل اصناف شهرستان بنشینند و گوش به خواسته های آنها بدهند. روز اصناف فرصت مغتنمی برای ...
صدای میانه
۰۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

به بهانه روز اصناف چه بهتر است، نمایندگان،مسئولان و مدیران محترم شهرستان به پای درد دل اصناف شهرستان بنشینند و گوش به خواسته‌های آنها بدهند.

روز اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.

در تقویم روز یکم تیر ماه به نام کسبه و بازاریان ثبت شده و مطابق آنچه در تقویم نامگذاری شده روز ملی اصناف است. در این شرایط وضعیت اقتصادی کشور با توجه به تحریم‌های ضالمانه و شیوع ویروس منحوس کوید19 در سالهای گذشته  شاید بسیاری از کسبه خرد نیز در حال کشیدن نفس‌های آخر فعالیتشان در شهرهای مانند شهرستان میانه که رتبه اول بیکاری در استان را دارد باشند، صاحبان صنوف در این شرایط با مشکلات عدیده ای دست به گریبان هستند از ورشکستگی، اقساط معوق، مالیات، حق بیمه های باید به سازمان تامین اجتماعی بپردازندو... در روز ملی اصناف  نمایندگان، مسئولان و مدیران محترم شهرستان چه بهتر است به پای درد دل کسبه،بازاریان و اصناف شهرستان بنشینند و گوش به خواسته‌های آنها بدهند.

البته ناگفته نماند این خواسته شاید تیری در تاریکی باشد. چون نزدیک به یک سال است بصورت کتبی و شفاهی از آقایان محترم خواستار رسیدگی به تخلفات انجام شده در اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی بصورت کتبی و شفاهی نموده ایم و تا این لحظه هم به نتیجه ای نرسیده ایم.

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه:

نبود برنامه های فرهنگی علت اصلی کاهش سن وقوع جرم است

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۶ تیر ۱۴۰۱

حسینی در صحن مجلس:

انتقاد از افزایش نجومی اجاره‌بها / دولت به فکر مستأجران باشد

قافلان سسی
۰۵ تیر ۱۴۰۱

سه شنبه های مردمی شهردار میانه

شهرداری میانه
۰۵ تیر ۱۴۰۱