شهردار میانه:

حادثه متروپل زنگ هشدار برای همه ما مسولان است

همکاران ما در سازمان آتش نشانی باحساسیت ویژه اجرای اصولی طرح ایمنی ساختمان ها را دنبال می کنند و با تشدید بازرسی ها و اقدامات به موقع الزامات و اخطارهای لازم را به سازندگان بناها اعلام می کنند.
قافلان سسی
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومي شهرداری میانه؛ میرزایی در جلسه کارگروه ایمنی در برابر آتش سوزی و حوادث شهر میانه گفت: همکاران ما در سازمان آتش نشانی باحساسیت ویژه اجرای اصولی طرح ایمنی ساختمان‌ها را دنبال می‌کنند و با تشدید بازرسی‌ها و اقدامات به موقع الزامات و اخطارهای لازم را به سازندگان بناها اعلام می‌کنند.

شهردار باهشداردرموردوضعیت ایمنی بازار میانه افزود: بازارباحجم انبوهی از مواد قابل اشتعال و معابر بسیار تنگ و باریک مستعد خطرات بالقوه ی عظیمی است که لزوم همکاری جدی اصناف در چاره اندیشی و انجام اقدامات پیشگیرانه جهت کنترل حوادث احتمالی را می‌طلبند.

رییس کارگروه ایمنی شهر میانه افزود: با وجود خریداری کپسول‌های اطفای حریق توسط شهرداری برای نصب در نقاط مختلف بازار امتناع کسبه از همکاری در جانمایی و نصب این کپسول‌ها مایه یاس و ناامیدی شده و نگرانی عمیقی را در ذهن مدیران شهری ایجاد کرده است.

شهردار خاطرنشان کرد: اخیرا اقدامات خوبی در جهت افزایش ضریب ایمنی بازار با نصب شیرهای هیدرانت در داخل بازار و محوطه پیاده راه و سامان دهی سیم‌های برق و مخابرات انجام شده ولی کمبودهای و نقاط ضعف عمده ای همچنان وجود دارد.

شهردار همچنین با بیان عدم توان شهرداری در خرید نردبان بلند آتش‌نشانی به هماهنگی انجام شده با مدیران فولاد آذربایجان اشاره کرد و گفت: هم الزامات ایمنی داخل کارخانه فولاد و هم نیاز شهر و شهرستان مدیران عالی فولاد را متقاعد کرده که برای افزایش ضریب امدادی در سوانح احتمالی و مشارکت در حل بحران‌های محتمل اجتماعی، این خرید از سوی شرکت فولاد انجام شود که ضمن قدردانی از این تصمیم مسولانه، تسریع در اجرای این تصمیم را خواستاریم.

آخرین خبرها

حسینی در صحن مجلس:

انتقاد از افزایش نجومی اجاره‌بها / دولت به فکر مستأجران باشد

قافلان سسی
۰۵ تیر ۱۴۰۱

سه شنبه های مردمی شهردار میانه

شهرداری میانه
۰۵ تیر ۱۴۰۱

فرماندار ویژه میانه:

جوانان جامعه باید به ویژگیهای یک بسیجی کامل آراسته شوند

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۵ تیر ۱۴۰۱