دادستان میانه در جلسه کارگروه ایمنی:

کوچکترین مسامحه در اجرای الگوهای ایمنی در ساختمان ها پذیرفتنی نیست

در جلسه کارگروه ایمنی در برابر آتش سوزی و حوادث که به ریاست شهردار با حضور دادستان و دیگر اعضای کارگروه تشکیل شد، پرونده مشکلات ایمنی ۸ ساختمان آسیب پذیر از حوادث، بررسی و آرای لازم صادر شد.
قافلان سسی
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومي شهرداری میانه؛ در جلسه کارگروه ایمنی در برابر آتش سوزی و حوادث که به ریاست شهردار با حضور دادستان و دیگر اعضای کارگروه تشکیل شد، پرونده مشکلات ایمنی ۸ ساختمان آسیب پذیر از حوادث، بررسی و آرای لازم صادر شد.

دادستان میانه با اشاره به مصادیق برخی ساختمان‌های دارای خطر بالقوه در سطح شهر بر لزوم اقدام جدی در رفع این خطرات تاکید کرد و گفت:هرقصور و کوتاهی که در بحث ایمنی بناها صورت میگیرد تهدید مستقیمی علیه جان و مال شهروندان است و به هیچ وجه قابل اغماض نیست.

محمودیان در این جلسه بر لزوم پیش بینی امکانات لازم برای امدادرسانی در ساختمان‌های بلند مرتبه تاکید کرد و ضمن تماس تلفنی با مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان خواستار تسریع در خرید خودروی نردبان بلند آتش‌نشانی توسط این شرکت برای پوشش حوادث احتمالی کارخانه فولاد و سوانح داخل شهر شد که بنابر اعلام غلام زاده مدیرعامل شرکت فولاد فرآیند مناقصه و خرید این دستگاه در حال انجام است.

آخرین خبرها

حسینی در صحن مجلس:

انتقاد از افزایش نجومی اجاره‌بها / دولت به فکر مستأجران باشد

قافلان سسی
۰۵ تیر ۱۴۰۱

سه شنبه های مردمی شهردار میانه

شهرداری میانه
۰۵ تیر ۱۴۰۱

فرماندار ویژه میانه:

جوانان جامعه باید به ویژگیهای یک بسیجی کامل آراسته شوند

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۵ تیر ۱۴۰۱