حضور شهردار میانه در بازار به مناسبت روز ملی اصناف / برای حل مشکلات با مشارکت بازاریان آمادگی داریم

حضور شهردار میانه در بازار به مناسبت روز ملی اصناف / برای حل مشکلات با مشارکت بازاریان آمادگی داریم شهردار میانه با حضور در بازار و دیدار با اصناف و بازاریان ...
صدای میانه
۰۱ تیر ۹۹ ساعت ۱۵:۰۱

حضور شهردار میانه در بازار به مناسبت روز ملی اصناف / برای حل مشکلات با مشارکت بازاریان آمادگی داریم

شهردار میانه با حضور در بازار و دیدار با اصناف و بازاریان روز ملی اصناف را به آنان تبریک گفت.

مهدی میرزایی در دیدار با بزرگان و ریش سفیدان و کسبه بازار میانه ضمن گرامیداشت روز ملی اصناف، نقش کسبه و بازاریان را در توسعه و پیشرفت اقتصاد شهری مهم و کلیدی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: شهردار ضمن دیدار با بازاریان از نقاط مختلف بازار بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات بازار قرار گرفت.

میرزایی بهینه سازی بافت قدیمی بازار میوه و تره بار را اقدامی با مزیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری بالا توصیف کرد و گفت: شهرداری برای تهیه طرح‌های بهسازی و اجرای آن با مشارکت بازاریان و صاحبان املاک آمادگی دارد.

شهردار افزود: اجرای طرح پیاده راه در خیابان امام خمینی(ره) می تواند موجب بازآفرینی و تغییرات کالبدی در محدوده بازار شده و ضمن حل مشکلات روزافزون ترافیکی این منطقه رونق و بهره وری این نقطه بااهمیت شهری را بهبود بخشد.

بازاریان نیز در این دیدار ضمن حمایت از اقدامات سازنده شهرداری در اجرای طرح‌های احیای بافت فرسوده اطراف حرم امامزاده اسماعیل و محله سرچشمه خواستار برخورد جدی با معضل سد معبر و احداث سرویس‌های بهداشتی در محدوده بازار شدند.

آخرین خبرها