‍ بخشدار کندوان میانه:

ایجاد ایستگاه غربالگری و کنترل ورودی و خروجی های بخش / الزام تعطیلی کلیه صنوف و فروشگاههای عرضه مواد غیرضروری در بخش

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۰

بخشدار کندوان میانه گفت:  ایستگاه کنترل و غربالگری با حضور نیروهای انتظامی، سپاه، ارتش، دهیاران و نیروهای مردمی در ورودی و خروجی بخش کندوان ایجاد می‌شود و خودروها با پلاک خارج شهرستان و همچنین شهرستان به بخش و بالعکس کنترل خواهد شد.

محمود زرین در جلسه پدافند زیستی بخش کندوان با بیان ضرورت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، ضمن تقدیر و تشکر از مردم فهیم  بخش در رعایت مصوبات قرارگاه پدافند زیستی شهرستان و بخش لزوم ایجاد ایستگاه کنترل و غربالگری با حضور نیروهای سپاه، انتظامی، ارتش، دهیاران و نیروهای مردمی را مهم خواند و افزود:  با این کار می‌توان به کاهش چشمگیر و در نهایت به قطع زنجیره شیوع بیماری کمک کرد.

وی در ادامه با اشاره به الزام تعطیلی کلیه صنوف و فروشگاههای عرضه وسایل غیر ضروری که فعال بودن آنها در این ایام موجب بروز مشکلات بسیاری بویژه شیوع هر چه بیشتر ویروس می‌شود تاکید کرد: در صورت تخطی افراد به پلمپ و برخورد قانونی اقدام خواهد شد.

زرین با تاکید بر طرح در خانه بمانیم گفت: با توجه به شیوع گسترده بیماری حضور در محل‌های پر تراکم ممنوع بوده و در روز طبیعت نیز در خانه ماندن ضروری است.

بخشدار کندوان افزود:  پایش افراد وارد شده به روستاها و شهرها و ضدعفونی محیط تا ریشه کن شدن این بیماری بصورت مستمر صورت خواهد گرفت.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج بخش نیز با ارائه گزارش اقدامات انجام شده افزود: اقدامات خوبی را انجام داده  و در راستای موفقیت هر چه بیشتر، خواستار کمک و همراهی دهیاران، کلیه مسوولین و مردم هستیم.

وی افزود:  ما آماده ارائه خدمات با استفاده از ظرفیت بسیجیان و نیروهای مردمی هستیم.

فرماندهان پاسگاههای ترک و ایشلق نیز اعلام آمادگی کردند که با تمام توان و با استفاده از پتانسیلهای قانونی در راستای پیشگیری از شیوع بیش از پیش این بیماری اقدامات لازم را انجام داده و در راستای اجرای مصوبات با تمام امکانات وارد عمل شده و می‌توانند بهمراه سپاه، سازمانها، شوراها و دهیاران ایستگاههای کنترل برپا کنند.

رییس شورای شهر و شهردار ترک نیز با ارائه گزارش عملکرد از اقدامات انجام یافته افزودند: بطور مستمر و یک روز درمیان گندزدایی سطح شهرانجام شده و آماده ارتقاء خدمات و کنترل بیماری بر اساس مصوبات جلسه هستیم.

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱