سیمین فر:

طی چند روز آینده ،آمار مبتلایان به کرونا در میانه به هزار نفر خواهد رسید

  دکتر سیمین فر مدیر شبکه بهداشت و درمان میانه از افزایش مبتلایان به بیماری کرونا ابراز نگرانی کرد و گفت اگر مردم چنین رفتارهایی را ادامه دهند کار بر کادر ...
صدای میانه
۳۱ خرداد ۹۹ ساعت ۲۱:۰۱

دکتر سیمین فر مدیر شبکه بهداشت و درمان میانه از افزایش مبتلایان به بیماری کرونا ابراز نگرانی کرد و گفت اگر مردم چنین رفتارهایی را ادامه دهند کار بر کادر درمانی سخت خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میانه افزود: اخیرا چنین تصور شده است که ویروس کرونا ضعیف شده و یا در حال ناپدید شدن هست، باید خدمت شما عزیزان عرض نمایم که این تصور کاملا اشتباه می‌باشد و نه تنها ویروس ضعیف نشده بلکه شاهد سیر صعودی بیماری یعنی افزایش تعداد موارد مثبت بیماری و افزایش تعداد بیماران نیاز به بستری در بیمارستان در هفته اخیر بوده ایم .

وی گفت به استحضار می‌رسانم فرزندان شما در عرصه سلامت با تمام توان در خدمت شما مردم عزیز می‌باشند و تنها انتظار آنها از شما این است که به فکر سلامتی خود باشید و با جدی گرفتن این بیماری و رعایت نکات بهداشتی تلاش این عزیزان را بی تاثیر و خنثی نفرمایید .

دکتر سیمین فر از عموم همشهریان تقاضا کرد بیماری کرونا را جدی بگیرند و با رعایت نکات بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و عدم برگزاری اجتماعات از قبیل مراسم عروسی، عزا و سایر در منازل، بتوانیم با کمک و یاری همدیگر با این بیماری مقابله نماییم و آن را مهار نماییم .

مدیر شبکه بهداشت و درمان میانه اشاره کرد :اگر اکنون مراقب نباشیم دوباره بیماری به وضعیت خطرناک رسیده و آمار بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها و آمار فوتی‌ها بیش از این افزایش می‌یابد .

امیدوارم با همت و یاری شما مردم عزیز و فهیم شهرستان، شاهد محقق شدن شعار «ما کرونا را شکست خواهیم داد» باشیم .

ظرف چند روز آینده متاسفانه آمار مبتلایان به کرونا در میانه به هزار نفر خواهد رسید.