بهره برداری از پل قوری چای میانه در روزهای آتی؛

پل قوری چای میانه با اعتبار بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در تشریح جزئیات پروژه گفت: احداث پل قوری چای میانه از سال ۹۷ در دستور کار قرار گرفته که تا به امروز برای احداث آن ۹۹ میلیارد ریال هزینه شده است.

مسعود سعادتی اضافه کرد: آسفالت این پل نیز با هزینه ۵ میلیارد ریال در حال اتمام بوده و با تکمیل ادامه مسیر؛ همچنین نصب چراغ تیرهای مسیر و تکمیل جدول گذاری و خط کشی آن توسط اداره برق و شهرداری طی روزهای آتی شاهد بهره برداری از این طرح جهت استفاده مردم خواهیم بود

وی با اشاره به اینکه احداث  پل قوری چای میانه بر روی رودخانه قوری چای یکی از نیازهای ضروری شهرستان بود افزود: با پیگیریهای جدی شهرستان این پل با ۶ دهنه ۲۴ متری بر روی رودخانه احداث شد.

سعادتی ضمن تشکر از مدیران سابق و نمایندگان میانه در مجلس و همکاری ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری استان که در احداث و پیگیری تخصیص اعتبار این پل نقش داشتند اضافه کرد: احداث پل از سوی راه و شهرسازی؛ آسفالت آن توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای و زیر سازی طرفین پل نیز از سوی شهرداری به اجرا رسیده است.

سعادتی در پایان گفت: پس از برقراری ترافیک؛ ادامه مسیر تا میدان ولایت توسط شهرداری جدولگذاری و زیباسازی خواهد شد و انتظار داریم پروژه به صورت کامل در معرض بهره برداری قرار گیرد و هیچ بخش پروژه ناقص نماند.

آخرین خبرها

حسینی در صحن مجلس:

انتقاد از افزایش نجومی اجاره‌بها / دولت به فکر مستأجران باشد

قافلان سسی
۰۵ تیر ۱۴۰۱

سه شنبه های مردمی شهردار میانه

شهرداری میانه
۰۵ تیر ۱۴۰۱

فرماندار ویژه میانه:

جوانان جامعه باید به ویژگیهای یک بسیجی کامل آراسته شوند

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۵ تیر ۱۴۰۱