پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مناسبت هفته معلم

  روابط عمومی دانشگاه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، به مناسبت هفته معلم پیام تبریکی را صادر کرد: متن پیام به این شرح است: به نام اولین معلم او که ...
صدای میانه
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۹

روابط عمومی دانشگاه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، به مناسبت هفته معلم پیام تبریکی را صادر کرد:

متن پیام به این شرح است:

به نام اولین معلم

او که در اولین کلام فرمود: "بخوان "

چه می‌توان نوشت که کلمات همیشه کم می‌آورد در مقامی که مولای متقیان علی(ع) فرمود: «Ù…Ù† علمنی حرفاً فقد صیرنی عبداً» پس مثل همیشه " روز معلم " را بهانه می‌کنیم و آنچه را در کلام نمی‌گنجد از دل می‌نویسیم:

استاد گرامی؛

با همه بلندی مقامتان و همه کوتاهی مرتبه مان در برابر شما، قدردان زحمات همیشگی تان هستیم. و دعا می‌کنیم آنچه را که ما از جبرانش عاجزیم و در ظرف زمان و مکان نمی‌گنجد، قادر مطلق در هر دو جهان برایتان جبران فرماید.

اینجانب برخود وظیفه دانسته، فرا رسیدن 12 اردیبهشت ماه، بزرگداشت خاطره استاد شهید مرتضی مطهری اندیشمند برجسته جهان اسلام و آغاز " هفته معلم " را از صمیم قلب خدمت تمامی معلمین و اساتید محترم دانشگاه تبریک عرض نموده و تلاش‌های مداوم و کوشش‌های مستمر تان را در اشاعه تعلیم و تربیت، بسط و توسعه علم و دانش و نیز از راهنمایی‌ها و کارگشایی ثمر بخش شما، عزم و پایداری صادقانه کلیه اساتید گرانقدر که تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت انسان‌های مؤمن و ولایت مدار هستند ارج نهاده، توفیق همگان را از درگاه احدیت در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم.

دکتر جبار بشیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱