فرماندار ویژه میانه در آیین کلنگ زنی مدرسه مشارکتی بخش کندوان:

سرمایه گذاری در حوزه آموزش از اساسی ترین و محوری ترین سرمایه گذاریهاست/خیرین از ایثارگران حال حاضر هستند

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۰ خرداد ۹۹ ساعت ۱۴:۵۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در ساختن آینده ای روشن برای جامعه با پرورش دانش آموزی با سطح علمی بالا و توانمند و متخصص هر گونه سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش بویژه مدرسه سازی را از محوری ترین، اساسی ترین و لازم ترین‌ها عنوان نمود.

محمدرضا مشایخی در آیین کلنگ زنی ۲کلاسه روستای مونق از توابع بخش کندوان میانه با مشارکت خیر، اهالی روستا و اداره کل نوسازی مدارس استان

این مدرسه را بیست و دومین مدرسه خیر ساز در این بخش خواند و از اقدام خداپسندانه خیرین، مردم و مشارکت اداره کل نو سازی مدارس استان و همت بالای مجمع خیرین مدرسه ساز قدردانی نمود و اضافه کرد: مشارکت مردم و خیرین در حوزه‌های مختلف از شاخصه‌های اصلی شهرستان از جمله در بخش کندوان بوده و باید اذعان کرد که خیرین ایثارگران جامعه امروز هستند.

مشایخی با اشاره به اینکه بخش کندوان از پرآب ترین بخش‌ها با بیشترین سدها از ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی برخوردار است تاکید کرد: باید تمامی هم و غم ما هدایت جوانان به سمت سرمایه گذاری و اشتغال در حوزه‌های پرظرفیت و دارای پتانسیل باشد.

فرماندار ویژه میانه همچنین افزود:  به برکت نظام شاهد ارائه خدمات ارتقا یافته  مانند اینترنت پرسرعت و نظایر آن در روستاها هستیم که این امر از افتخارات نظام است .

مشایخی از حل مشکل اینترنت  از طریق‌های وب در بیش از 150 روستا خبر داده و اضافه کرد:  با استقرار 12 دکل با کارگذاری انواع اپراتورها تعداد روستاهای برخوردار از اینترنت در سال جاری به بیش از 200 روستا افزایش خواهد یافت.

وی در پایان با قدردانی از زحمات بخشدار کندوان، مسوولین بخش و رییس آموزش و پرورش کندوان تاکید کرد:  با پیگیری بخشدار بخش در رفع مسائل مردم این روستا نیز اقدامات و پیگیری‌های لازم را معمول دارند.

گفتنی است مدرسه 2 کلاسه شهید مقدمی روستای مونق در ۱۲۵۰متر مربع مساحت با زیربنای ۱۰۲متر با اعتبار 2 میلیارد و 550 میلیون ریال کلنگ زنی شد که  ۶۰درصد هزینه را خیر واهالی روستا و ۴۰درصد را اداره کل نوسازی مدارس استان متقبل شدند.