باز نشر یک وعده تو خالی به روایت تصویر

احیای پارک جنگلی میانه و وعده هایی که محقق نشد

خبر، خوب و امیدوار کننده بود. خیلی ها در آن زمان وعده های میرزایی شهردار جدید میانه را تو خالی پنداشتند ولی بسیاری نیز با حسن نیت با آن برخورد کردند و شادمان از وعده ساماندهی پارک جنگلی میانه.
قافلان سسی
۲۰ خرداد ۹۹ ساعت ۱۲:۳۹

خبر، خوب و امیدوار کننده بود. خیلی‌ها در آن زمان وعده‌های میرزایی شهردار جدید میانه را تو خالی پنداشتند ولی بسیاری نیز با حسن نیت با آن برخورد کردند و شادمان از وعده ساماندهی پارک جنگلی میانه. اصل خبر را بخوانید:

شهردار میانه: با اجرای طرح سامان دهی پارک جنگلی میانه این پارک احیا و برای استفاده شهروندان و مسافرین مهیا می‌شود.

شهردار میانه در بازدید از پروژه ساماندهی پارک جنگلی میانه با اعلام این خبر گفت: توسعه فضای سبز شهری و فراهم نمودن فضاهای مناسب برای تفریح و گذران اوقات فراغت خانواده‌ها از مهمترین نیازهای شهروندان میانه ای بوده و اقدامات فوری و گسترده ای باید در این بخش به انجام رسانیم.

مهدی میرزایی افزود: پارک جنگلی میانه به دلیل مشکلات خاص حقوقی در سال‌های گذشته مورد کم توجهی قرار گرفته و با وجود ظرفیت بزرگی که از نظر ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی در این مکان نهفته است بهره برداری اصولی از این پارک صورت نگرفته و در حال حاضر این پارک تقریبا به محل متروکه ای تبدیل شده است.

میرزایی گفت: جدولگذاری و احداث معابر عرضی، محوطه سازی و گلکاری، تأمین روشنایی، نصب تجهیزات و المان‌های مناسب، زیباسازی و ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی از جمله برنامه‌های شهرداری برای احیای تدریجی پارک جنگلی میانه است که با مساعدت و حمایت قوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر در حال اجراست.

****

وعده احیای این پارک توسط جناب شهردار بعد یک سال همچنان در همان مرحله راکد مانده و این تابستان هم از راه رسید و خبری از آن حرفهای قشنگ نیست. مقایسه تصاویر کاملاً گویاست.

این وعده‌ها تنها در پارک جنگلی چال نشده و در خیابانهای دیگر شهر نیز مشهود است.

قافلان ضمن ارج نهادن به تلاشها و زحمات شبانه روزی مجموعه شهرداری امیدوار است که اعضای محترم شورای شهر و شخص شهردار محترم در شعف انجام چند پروژه بزرگ غرق نشده و به مسئولیت خود در قبال سایر امور شهر و شهروندان پایبند باشند.

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در دیدار با شهرداران شهرستان میانه :

صرف بهینه منابع و اعتبارات، لازمه استمرار خدمات شهرداری ها و دهیاری ها

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ تیر ۹۹

در نامه‌ وزیر میراث‌فرهنگی به استاندار ابلاغ شد ؛

مراتب ثبت ملی ۳ اثر شهرستان میانه

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹