پیام تبریک دکترشیویاری به مناسبت روز وهفته گرامی معلم

پیام تبریک دکترشیویاری به مناسبت روز وهفته گرامی معلم   اندیشه ام از تو سبز و آباد شده از جهل وغم این فکرتم آزاد شده در مکتب پاک و شاد استاد ببین غم رفته زجانم ...
صدای میانه
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۸

پیام تبریک دکترشیویاری به مناسبت روز وهفته گرامی معلم

اندیشه ام از تو سبز و آباد شده

از جهل وغم این فکرتم آزاد شده

در مکتب پاک و شاد استاد ببین

غم رفته زجانم ودلم شاد شده

بسم الله الرحمن الرحیم

تکریم نسبت به معلم و بزرگداشت او به معناى واقعى کلمه، آثار بسیار مثبتى را در فرهنگ جامعه و تعلیم و تربیت باقى مى‏ گذارد.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

12 اردیبهشت سال روز شهادت علامه شهید استاد مرتضی مطهری است و جا دارد در این روز و هفته ای که به نام مقدس معلم نام گذاری شده است یاد و خاطره معلمین شهید، شهدای انقلاب ،جنگ وجهاد و  شهدای عرصه خدمت ومعلمینی که از بین ما رفتندرا گرامی بداریم وبر روحشان درود فرستیم .

اینجانب روزمعلم ،روزبزرگداشت مهروایثار،عشق وایمان ،علم ومعرفت راخدمت تمامی معلمین واساتیدبزرگوار و به ویژه آموزگاران ،دبیران و معلمین ارجمندم درجای جای شهرستان میانه ودانش آموزان و دانشجویان واولیای گرامی شان تبریک و تهنیت عرض نمایم.

جا دارد درایام کرونایی و خاص از تلاش‌های مجموعه آموزش و پرورش و آموزش عالی درحرکت و استمرار تعلیم و تربیت آینده سازان کشورعزیزمان صمیمانه به عنوان خادم مردم در خانه ملت قدردانی نماییم. سلامتی و توفیق همگان را از درماه ضیافت الهی از درگاه باریتعالی مسئلت دارم.

دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه وبخش‌های ترکمانچای،کندوان،کاغذکنان

ومرکزی

درمجلس شورای اسلامی