فرماندار ویژه میانه در آیین کلنگ زنی معاینه فنی خودروهای سنگین:

امنیت همه جانبه لازمه سرمایه گذاری است که در شهرستان میانه فراهم است

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۸

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه همکاری و همراهی مسوولین ادارات در فراهم نمودن بستر لازم برای سرمایه گذاری را مهم خواند و گفت:  امنیت همه جانبه یکی دیگر از شاخصه‌های مهم و لازمه سرمایه گذاری است که خوشبختانه در شهرستان میانه فراهم است.

محمدرضا مشایخی در آیین کلنگ زنی مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین از سوی بخش خصوصی در مساحت 6300 متر مربع با هزینه 30 میلیارد ریالی و اشتغالزایی برای چندمین نفر را یکی از نیازهای مهم شهرستان به لحاظ موقعیت جغرافیایی شهرستان و وجود صنایع مختلف سنگین مانند فولاد، کارخانه‌های گچ و غیره عنوان نمود.

وی راه اندازی معاینه فنی خودروهای سنگین در خود شهرستان را سبب بهره مندی صاحبان خودروها، سهولت دسترسی آنها به مرکز معاینه فنی، تبعات مثبت زیست محیطی و غیره ذکر نمود.

مشایخی تلاش‌های مجدانه دو جوان سرمایه گذار این طرح برای ایجاد این طرح در شهرستان را به جهت تسهیل امور رانندگان خودروهای سنگین قابل تقدیر دانست و تاکید کرد: تمامی هم و غم ما مسوولین حل و فصل مشکلات سرمایه گذاری و رفع موانع موجود از قبیل اصلاح قوانین دست و پاگیر، حذف تشریفات زاید اداری در راستای پیشرفت، آبادانی و رونق اقتصاد و اشتغال شهرستان بوده و دوشادوش آنها تا رسیدن به نتیجه غایی حرکت خواهیم کرد.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه خدمات به مردم  در دو بخش ایجاد بستر و زیرساختها برای انجام امور و خدمات ارتقا یافته انجام می‌شود، همراهی اقشار مختلف مردم در قالب صنف‌های مختلف را از مهمترین ضروریات برای ارائه خدمات برشمرده و از همراهی همه جانبه آنها با مسوولین قدردانی نمود.

وی وجود 17 موسسه حمل و نقل با تعداد چشمگیری از خودروهای سنگین را دلیل اصلی در ایجاد مرکز معاینه فنی خواند و اضافه کرد:  2 مرکز معاینه فنی خودروهای سبک نیز در شهرستان فعال است و مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین نیز خواهد توانست در تسهیل امور هر چه بیشتر مردم موثر واقع شود.

مشایخی در پایان خواستار رعایت مسائل ایمنی لازم در مسیر ورود و خروج خودروهای سنگین برای حفظ جان مترددین از مسیر شد.