تقدیر از زحمات کارگران خدمات شهر شهرداری آچاچی، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، در راستای گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، مراسمی با کارگران واحد خدمات شهری با حضور شهردار و مسئول خدمات ...
صدای میانه
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، در راستای گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، مراسمی با کارگران واحد خدمات شهری با حضور شهردار و مسئول خدمات شهری شهرداری آچاچی، برگزار شد.

در این جلسه دکتر تقی پور شهردار آچاچی، ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر، کارگران را مهم ترین بخش در نشان دادن عملکرد شهردار آچاچی عنوان کرد و افزود ،از دوره حضور اینجانب در مجموعه شهرداری در دوره پنجم شورای اسلامی شهر، سعی شهرداری آچاچی در تخصیص حقوق کارگران زحمتکش شهرداری آچاچی بر اساس قانون کار بوده است.

در ادامه این جلسه، مهندس هادی بهاری مسئول خدمات شهری شهرداری آچاچی، با اشاره به زحمات کارگران واحد خدمات شهری، در این چند سال، این عزیزان را پرسنل اصلی و پای کار در واحد خدمات شهری به خصوص، همت و تلاش جهادگونه این عزیزان در مقابله با شیوع ویروس کرونا دانست.

در پایان این جلسه، ضمن تشکر از زحمات کارگران واحد خدمات شهری، با تقدیم لوح تقدیر و به همراه اهدای هدیه نقدی، از تلاش‌های شبانه روزی این عزیزان تجلیل به عمل آمد و برای رفاه حال آنان مقرر گردید یک روز تعطیلی تشویقی داشته باشند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir