فرماندار ویژه میانه:

براساس اقدامات و هماهنگی های انجام یافته/شروع پروژه های عمرانی مهم شهرستان/تمهید سرمایه گذاری در بخش معدن

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۳ خرداد ۹۹ ساعت ۱۶:۱۶

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: بر اساس اقدامات و هماهنگی‌های انجام یافته اپروژه‌های عمرانی مورد پیگیری از هفته آینده اجرایی می‌شود.

محمدرضا مشایخی  از تصویب شروع چند پروژه اولویت دار و مورد نیاز شهرستان در جلسه دیروز استان با مدیران کل استان خبر داد.

وی تمهید مقدمات سرمایه گذاری در بخش معدن، شروع اجرا و عملیاتی شدن واگذاری پهنه برای سرمایه گذاری پرلیت در منطقه میانه، حل مشکلات مولیبدن با طرح  آن در کارگروه اقتصاد مقاومتی قضایی استان را از موارد مهم جلسه برشمرد و گفت:  بعد از رفع کامل مشکلات، سرمایه گذار مولیبدن امور اجرایی را آغاز و برداشت مواد معدنی را شروع خواهد کرد که این کار سبب اشتغالزایی می‌شود.

مشایخی اجرای طرح‌های آبخیزداری و آب خوانداری را با جلب مشارکت مردمی و اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری همچنین تامین مابقی اعتبارات از محل اعتبارات اداره کل منابع طبیعی استان را از نیازهای اساسی شهرستان برای تقویت سفره‌های زیرزمینی، چشمه‌ها و قنات ها  را از دیگر امور مورد پیگیری خواند که منتج به نتیجه شد.

فرماندار ویژه میانه در ادامه به تصویب پروژه‌های راه برای اجرا و اتمام آنها اشاره کرده بیان نمود:  مقرر شد پل قوری چای در ظرف 3 ماه از سوی اداره کل راه و شهرسازی با تامین اعتبارات لازم به اتمام و به بهره برداری برسد.

وی تجهیز کارگاه برای شروع عملیات زیرسازی،  بهسازی و آسفالت 6 کیلومتر از راه میانه، هشترود از 17 خرداد، زیرسازی و تثبیت بهسازی، آسفالت میدان دفاع مقدی تا پلیس راه میانه- زنجان که ورودی تهران محسوب می‌شود، ساماندهی، بهسازی و آسفالت چند کیلومتر باقیمانده از محور فیروزآباد، میانه، بهسازی و آسفالت 4 محور روستایی در 6 ماهه نخست سال جاری، تکمیل روشنایی میانه از طرف زنجان،  ارتقای وضعیت جاده و ارتقای وضعیت موجود محور میانه به سمت ترک تا سه راهی روستاهای که و زاویه، زیر ترافیک بردن چند کیلومتر از چهارخطه میانه به زنجان را از مهمترین اقدامات برای اجرا در سه ماهه و شش ماهه سالجاری برشمرد.

مشایخی در پایان تسریع در روند مطالعه جامع شهری، تکمیل مجموعه ورزشی کارگران با اتمام استخر و زمین ورزشی در نیمه اول سال جاری و شروع احداث مدرسه، اجرای خیابان و شبکه فاضلاب در انتهای شهرک ولیعصر واقع در سکونتگاه غیررسمی را از دیگر موارد مطرح شده و تصویب در جلسه دیروز استانی  برای اجرا خواند.

این خبر در رسانه های دیگر

فرماندار ویژه میانه:

شروع پروژه های عمرانی مهم شهرستان / تمهید سرمایه گذاری در بخش معدن

قافلان سسی
۱۳ خرداد ۹۹

آخرین خبرها