به دنبال انتشار گزارش قافلان از وضعیت نامناسب فضای سبز میانه

شهرداری میانه صورت مسئله را پاک کرد

پس از دنبال انتشار گزارش قافلان از وضعیت نامناسب فضای سبز میانه در سایت قافلان شهرداری میانه در اقدامی عجولانه و ضربتی و به جای پاکسازی علف های هرز موجود در رفوژهای گلکاری شده، شبانه به جان این رفوژها افتاده و علف های هرز را با گلهایی کاشته شده یکجا قلع و قمع کرده است.
قافلان سسی
۱۳ خرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۱۹

پس از دنبال انتشار گزارش قافلان از وضعیت نامناسب فضای سبز میانه در سایت قافلان شهرداری میانه در اقدامی عجولانه و ضربتی و به جای پاکسازی علف‌های هرز موجود در رفوژهای گلکاری شده، شبانه به جان این رفوژها افتاده و علف‌های هرز را با گلهایی کاشته شده یکجا قلع و قمع کرده است.

پاک کردن صورت مسئله بعد از رسانه ای شدن موضوع یکی از راهکارهای شهرداری میانه برای فرار از پاسخگویی است که مسبوق به سابق است و به عنوان راه حل تجویز می‌شود.

جا دارد شهردار محترم در جریان باشند که اینگونه پاک کردن صورت مسئله علاوه بر تحمیل هزینه‌های گزاف برای شهرداری تبعاتی از جمله بی اعتمادی عمومی را  نیز در پی خواهد داشت که چهره خدوم و زحمتکش ایشان را زیر سوال خواهد برد و این شائبه را در بین مردم ایجاد خواهد کرد که شهردار هیچگونه نظارتی بر اعمال مجموعه تحت مدیریتش ندارد.

ما امیدواریم که اینگونه نباشد و این اقدام خودسرانه انجام شده باشد و مهندس میرزایی به عنوان شهردار مقتدر عوامل کم کار را پاسخگو نمایند.

اضافه می‌شود که دیروز در سایت قافلان گزارشی مبنی بر نابسامانی در فضای سبز شهر با عنوان فضای سبز میانه متولی ندارد منتشر شد که در آن به بی اعتنایی به فضای سبزی که با هزینه‌های گزاف ایجاد شده است، صحبت شده بود.

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در دیدار با شهرداران شهرستان میانه :

صرف بهینه منابع و اعتبارات، لازمه استمرار خدمات شهرداری ها و دهیاری ها

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ تیر ۹۹

در نامه‌ وزیر میراث‌فرهنگی به استاندار ابلاغ شد ؛

مراتب ثبت ملی ۳ اثر شهرستان میانه

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹

به رغم ادعای امام جمعه میانه ؛

مبتلایان به بیماری کرونا در میانه ۴ رقمی شد

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹