پیام تسلیت فرماندار ویژه شهرستان میانه به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۳ خرداد ۹۹ ساعت ۰۸:۱۳

محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد پیام تسلیت صادر کرد

متن پیام تسلیت مشایخی فرماندار ویژه میانه بمناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد بدین شرح است:

چهاردهم خردادماه، سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت برجسته و مبارز نستوه و دوراندیش عالی، از اهمیت فراوانی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و سطح بین الملل برخوردار است و به عنوان روز اندوه وداع با مردی است که نهضتی بی‌نظیر را در عالم پایه افکند و در تاریخ جاودانه مانده است.

حضرت امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان باشد.

و یوم‌الله 15 خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد و به ثمرنشستن اراده‌ی ملت بزرگ ایران است و این قیام نقطه‌ی عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ی بیداد در کشور شد.

و امروز شاهد آن هستیم که بیش از پیش آوازه انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در جهان طنین انداز شده و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های سایر آزادیخواهان جهان نفوذ کرده و به ثمر نشسته است.

ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد،  امید است با پاسداری از آرمان‌های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله)، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

محمدرضا مشایخی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در دیدار با شهرداران شهرستان میانه :

صرف بهینه منابع و اعتبارات، لازمه استمرار خدمات شهرداری ها و دهیاری ها

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ تیر ۹۹

در نامه‌ وزیر میراث‌فرهنگی به استاندار ابلاغ شد ؛

مراتب ثبت ملی ۳ اثر شهرستان میانه

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹

به رغم ادعای امام جمعه میانه ؛

مبتلایان به بیماری کرونا در میانه ۴ رقمی شد

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹