رییس فدراسیون تکواندو مطرح کرد؛

چشم امید به فرزند آذربایجان در المپیک

 سید محمد پولادگر در مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی گفت: استاندار محترم آذربایجان‌شرقی نسبت به تکواندوکاران و میرهاشم حسینی که در المپیک حضور خواهد داشت عنایت ویژه‌ای دارد. وی با اشاره ...
صدای میانه
۰۸ خرداد ۹۹ ساعت ۱۸:۵۱

سید محمد پولادگر در مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی گفت: استاندار محترم آذربایجان‌شرقی نسبت به تکواندوکاران و میرهاشم حسینی که در المپیک حضور خواهد داشت عنایت ویژه‌ای دارد.

وی با اشاره به کسب سهمیه المپیک توسط میرهاشم حسینی ادامه داد: در این مسابقات، میرهاشم حسینی نماینده کشورمان در برابر جهان خواهد بود و ان‌شاءالله با کسب مدال افتخارآفرینی خواهد کرد.

رئیس فدراسیون تکواندو کشور یادآور شد: در موضوع کسب سهمیه المپیک توسط میرهاشم شاهد بودیم که دولت انگلیس زشت‌ترین روش را برای مبارزه انتخاب کرد و از جمع 8 تکواندوکار برتر ما فقط 4 نفر توانستند حضور واقعی داشته باشند. تکواندو کشورمان بعد از 20 سال به سکوی نخست جهان رسیده بود که با این اتفاق تنزل پیدا کرده و این تفکر، پلیدی دولت انگلیس را نشان داد.

پولادگر تأکید کرد: بچه‌های تکواندو، سرمایه واقعی ما هستند و با اینکه این فرصت از میرهاشم گرفته شد ولی امیدش برای کسب سهمیه را از دست نداد و بالاخره سهمیه المپیک را گرفت. این، تمام دارایی ماست که با وجود تحریم‌ها در همه زمینه‌ها به صورت توانمند حضور داریم.

رئیس مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی در ادامه ابراز داشت: رنجبرپور کارهای ارزشمندی در 4 سال گذشته انجام داده است و آثار ماندگاری از خود بر جا گذاشته که قابل تقدیر است.

وی افزود: کمپ‌های کوچک تیم‌های استانی خیلی خوب است که تشکیل و مدیریت شود. استاندار آذربایجان‌شرقی نیز برای این موضوع رغبت دارند و امیدوارم با پیگیری‌های لازم از سوی هیات، حمایت‌های بیشتری جلب شود .