فرماندار ویژه میانه؛

ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم برای حضور ایمن دانش آموزان در مدارس / باید خلاء های آموزش مجازی رفع شود

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۷ خرداد ۹۹ ساعت ۱۷:۰۸

محمدرضامشایخی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان میانه در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه میانه ضمن قدردانی از تلاشهای اعضاء شورا و فرهنگیان شهرستان گفت با توجه به تغییر رویکرد آموزش رسمی با شیوع ویروس کرونا، مجاهدان آموزشی در کنار مدافعان سلامت در راستای تداوم آموزش تلاش کردند.

فرماندار ویژه آموزش مجازی را بهترین روش برای تداوم آموزش در ایام شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اضطراری مدارس عنوان کرد و افزود فرهنگیان با تلاشهای شبانه روزی در این ایام با شعار "مدارس تعطیل هستند ولی آموزش تعطیل نمیشود" از طرق مختلف از عقب افتادگی تحصیلی دانش آموزان جلوگیری کردند که این مساله برای مسئولین و خانواده‌ها ملموس بود ولی باید خلا‌های آموزش در این شرایط احصا شده و رفع گردد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه ضمن تاکید بر اتخاذ تمهیدات لازم در راستای پروژه مهر و ایجاد فضای ایمن برای برگزاری امتحانات و حضور دانش آموزان در مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی  خاطرنشان کرد انعقاد تفاهم نامه همکاری شبکه بهداشت و آموزش و پرورش مناطق برای آموزش مدیران مدارس و نظارت بر آنها امری ضروری در این زمینه است.

محمدرضا مشایخی با اشاره به ناشناخته بودن ویروس کرونا و تاکید بر تطبیق زندگی روزمره با این شرایط  گفت با توجه به اینکه مدارس و دانشگاه‌ها به عنوان مراکز پرتجمع و شیوع این بیماری شناخته شده اند پیشگیری و ضدعفونی مستمر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی  بهترین راه برای ادامه رویکرد آموزش در این مراکز هستند.

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به حضور معلمان فن یار جهادگر در مناطق روستایی و ادامه آموزش برای دانش آموزان روستاهای دورافتاده ضمن تاکید بر پوشش تحصیلی همگانی همراه با عدالت آموزشی از تحت پوشش قرار گرفتن بیش از صد روستا از آنتن دهی اینترنت خبر داد و گفت مناطق شوراهای آموزش وپرورش برای اوقات فراغت دانش آموزان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تولید محتوا برنامه ریزی کنند.

وی ضمن قدردانی از مجمع خیرین مدرسه ساز و خیرین نیک اندیش از افتتاح استخر دانش آموزی در هفته دولت خبر داد و خواستار تسریع در روند پروژه دبیرستان شهدای زینبیه شد.

در ادامه از تلاشهای روسای آموزش و پرورش  مناطق  در راستای تداوم آموزش به طرق مختلف مجازی، توزیع درسنامه و ،،، توسط مشایخی فرماندار ویژه میانه با اهدای لوح قدردانی شد.

این خبر در رسانه های دیگر

فرماندار ویژه میانه:

ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم برای حضور ایمن دانش آموزان در مدارس

قافلان سسی
۰۷ خرداد ۹۹

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در دیدار با شهرداران شهرستان میانه :

صرف بهینه منابع و اعتبارات، لازمه استمرار خدمات شهرداری ها و دهیاری ها

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ تیر ۹۹

در نامه‌ وزیر میراث‌فرهنگی به استاندار ابلاغ شد ؛

مراتب ثبت ملی ۳ اثر شهرستان میانه

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹

به رغم ادعای امام جمعه میانه ؛

مبتلایان به بیماری کرونا در میانه ۴ رقمی شد

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹