فرمانده سپاه میانه: دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه ۱۵ ماه رمضان اجرا می شود

فرمانده سپاه میانه در جلسه قرارگاه زیستی امام رضا(ع) از اجرای دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد. 
میانه نیوز
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۹

فرمانده سپاه میانه در جلسه قرارگاه زیستی امام رضا(ع) از اجرای دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در نیمه ماه مبارک رمضان خبر داد.  به گزارش میانه نیوز، حسین محمّدی با بیان اینکه سالروز ولادت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت(ع) می‌تواند بهترین زمان برای اجرای دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه باشد، از فرماندهان حوزه‌ها خواست تا تمام توان خود را برای جمع آوری، بسته بندی و توزیع بسته‌های مناسب معیشتی در این روز مبارک، به کار گیرند.

وی ماه رمضان را ماهی پرارزش، پربرکت و فرصتی مناسب برای انس با قرآن، معنویت افزایی و انفاق تلقی کرد و اظهار داشت: خداوند در این ماه به دنبال بهانه ای برای بخشش گناهان بندگانش است و انفاق یکی از این بهانه هاست و ما انتظار داریم خیرین در این امر خداپسندانه با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود ما را یاری کنند.

محمدی فرماندهان حوزه‌ها را موظف به اتخاذ نهایت دقت در یکنواختی بسته‌های معیشتی و توزیع عادلانه این بسته‌ها کرد و افزود: ما به دنبال انجام خیریم لذا نباید بگذاریم کوچکترین بی دقتی موجب رنجش، سلب اعتماد یا خدشه دار شدن کرامت حتی یک خانواده شود.

وی بر اجرای کارهای فرهنگی در کنار توزیع بسته‌های معیشتی تاکید کرد و گفت: باید در بسته‌های توزیعی سپاه، عکسی از شهدا، پیامی از بزرگان یا هر چیزی که موجب افزایش معنویت در مردم می‌شود، به نحو مطلوب گنجانیده شود.

انتهای پیام/ کلیدواژه‌ها: دومین مرحله,رزمایش کمک مومنانه,فرمانده سپاه میانه,ماه رمضان

دسته: اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

آخرین خبرها

داور ایرانی از جام جهانی اخراج نشده است

فیفا و احتمال چشم‌پوشی از اشتباه فغانی

قافلان سسی
۱۳ آذر ۱۴۰۱

مدیر مرکز مهارت آموزی(TMC) دانشگاه آزاد اسلامی میانه خبر داد:

آغاز ثبت نام 4 عنوان کارگاه مهارتی در این واحد دانشگاهی

صدای میانه
۱۳ آذر ۱۴۰۱