معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین تجلیل از اصغر عزیزی دارنده طلای المپیک ۲۰۲۰:

حوزه ورزش یکی از ظرفیتهای مهم شهرستان بوده و باید بیش از پیش تقویت شود

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با تاکید بر اینکه حوزه ورزش یکی از ظرفیت‌های مهم شهرستان بوده و باید بیش از پیش تقویت شود گفت: کمک به حوزه ورزش بویژه در تنگناها مهم است.

دکتر محمد رضا مشایخی در آیین تجلیل از اصغر عزیزی تکواندوکار میانه‌ای که در المپیک ۲۰۲۰ توکیو  توانست مدال طلای تکواندو را از آن خود کند با تبریک این موفقیت از تلاش وافر اصغر عزیزی در کسب موفقیتهای ۱۰ سال اخیر بویژه در المپیک اخیر و همراهی جامعه ورزش؛ پیشکسوتان عرصه ورزش مربیان و خانواده وی در بسترسازی برای کسب موفقیت در ورزش تکواندو؛ حفظ جایگاه ورزشکاران و استمرار موفقیت و مدال آوری ورزشکاران را از جمله وظایف مسوولین و خود ورزشکاران و قهرمانان عنولن نمود.

اصغر عزیزی نیز در این آیین  لزوم تامین امکانات و تجهیزات ورزشی در حوزه ورزشی از جمله تکواندو را خواستار شد و افزود: هیچ سربازی با شمشیر کهنه نمی‌تواند بجنگد.

تکواندوکار طلایی شهرستان با ابراز خرسندی از استقبال گرم و صمیمی همشهریان خود تاکید کرد: من مدال خود را تقدیم این مردم عزیز می‌کنم و تا جایی که توان در بدن و پتانسیل برای قهرمانی دارم برای مردم؛ شهرستان و کشورم مدال آوری خواهم کرد.

وی با تصریح بر اینکه اگر ورزشکاران با کمبود امکانات ورزشی روبرو نبوده و دغدغه مالی نداشته باشند به طور قطع در کسب مدال‌های ورزشی موفق تر خواهند بود.