فرماندار ویژه میانه؛

امروز اجرای باشکوه رزمایش مواسات به برکت خون شهدا امکان یافته است

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۳ خرداد ۹۹ ساعت ۲۳:۳۶

معاون استاندار وفرماندار ویژه میانه در آیین افتتاحیه سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه، گفت: امروز شاهد اجرای باشکوه سه مرحله پربار از رزمایش مواسات در سراسر کشور هستیم و اگر نبود خون شهدا و رشادتهای رزمندگان، شاید هرگز محقق نمی‌شد.

محمدرضا مشایخی ضمن تبریک فرا رسیدن عید فطر و گرامی داشت یاد و خاطره حماسه آفرینان عملیات فتح المبین، سوم خرداد را یادآور ایثار، مقاومت و رشادت شهدا و رزمندگان دانست و اظهار داشت: تمام گامهایی که در راستای پیشرفت و اعتلای کشور و انقلاب برداشته شده است به برکت خون شهدا و رشادتهای رزمندگان، جانبازان و ایثارگران است.

وی انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به جوانان و نوجوانان را یک وظیفه همگانی قلمداد کرد و افزود: وظیفه ما بازگویی و انتقال این فرهنگ و ایثار به نسل آینده است.

فرماندار ویژه میانه ضمن تقدیر از زحمات سپاه، گروه‌های جهادی، خیرین، نیروهای مردمی و ادارات کمک رسان، ابراز کرد: کاری که نتیجه وحدت و همدلی تمامی اقشار و صفوف است، کاری بسیار ارزشمند است و این کار، اتحاد و اتفاق ملت ایران در برابر مشکلات را به رخ جهانیان می‌کشد.

آیین افتتاحیه سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه با حضور مسئولین ادارات و جمعی از بسیجیان در مسجد جامع شهرستان میانه برگزار شد.

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در دیدار با شهرداران شهرستان میانه :

صرف بهینه منابع و اعتبارات، لازمه استمرار خدمات شهرداری ها و دهیاری ها

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ تیر ۹۹

در نامه‌ وزیر میراث‌فرهنگی به استاندار ابلاغ شد ؛

مراتب ثبت ملی ۳ اثر شهرستان میانه

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹

به رغم ادعای امام جمعه میانه ؛

مبتلایان به بیماری کرونا در میانه ۴ رقمی شد

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹