پیام تبریک معاون استاندار وفرماندار ویژه میانه بمناسبت عید سعیدفطر

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۳ خرداد ۹۹ ساعت ۰۷:۵۲

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید.

عید خجسته فطر، عید غلبه بر طاغوت نفس و مهار خواهش‌های پست نفسانی و بازگشت به فطرت حقیقی انسانی است که در پرتو بندگی خالصانه خدای سبحان در ماه صیام و شب‌های بابرکت قدر حاصل آمده و حرکت به سمت سعادت و رستگاری را نوید می‌دهد.

عيد فطر روز بشارت و فراخوان گسترش رحمت الهي بر بندگان مومن ومسلماني است كه يك ماه همنشيني پر قدر و منزلت را در درگاه يگانه حق سپري كردند. ماهي كه در آن به واسطه طاعات و عبادات و اعمال معنوي، مسلمانان و مومنان گام هاي محكم تري در قرب معبود برداشتند. سجده شكر بر سر آستان ربوبيت حق مي سائيم كه تطهير جسم و جان، سرودن نغمه توحيد و بندگي و آكندن دلها به عطر كلام الهي را در سايه عبادت، اكرام، اطعام و صيام در اين ماه پربركت بر ما فراهم و ميسر گرداند. اميد آنكه ذخيره معنوي حاصل ازاين همجواري و همنشيني مبارك با درگاه ربوبي، توشه راهمان قرار گرفته و مسير نوراني حق و حقيقت را به مدد آن طي كنيم.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر و جشن پیروزی بر شیاطین درون و برون به مردم عزیز و شریف شهرستان میانه به ویژه سلسله جلیله روحانیت معظم، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده.از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت مینمایم.

محمدرضا مشایخی

معاون استاندار وفرماندار ویژه میانه