پیام فرماندار ویژه شهرستان میانه به مناسبت فرارسیدن روز قدس

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۰۱ خرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۲۹

مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس پیامی صادر کرد:

متن پیام به شرح ذیل می‌باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهاني قدس يکي از برجسته‌ترين و ماندگارترين يادگاران حضرت امام خميني (رضوان الله تعالی علیه)  در حمايت جهاني از مردم مسلمان و رنج‌کشيده فلسطين است.

نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس نخستین قبله مسلمانان ازآن‌جهت حائز اهمیت است که نور امید در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.

يوم ا..روزجهاني قدس، روز حيات امت اسلامي، حق طلبی و نمايش وحدت و يكپارچگي جهان اسلام و اعلام انزجار امت بزرگ و انقلابي ايران عزيز از رژيم صهيونيستي است.

در پي محدوديت‌هاي ناشي از شيوع ويروس کرونا و عدم امکان برگزاري گسترده راهپيمايي سراسري، امسال روز جهاني قدس با سخنراني مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای  (مدظله العالی)  به عنوان ویژه برنامه ای بس گرانبها واستثنایی پاسداشته خواهد شد. بر همین اساس اعلام می‌گردد در شهرستان میانه نیز مراسم روز جهانی قدس برگزار نخواهد شد و از عموم مردم شریف شهرستان دعوت می‌شود تا در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان ( 2 خرداد 1399 ـ مصادف با 22 مي 2020 ميلادي) ساعت 12:00 (به وقت تهران) از طریق  شبکه‌هاي مختلف راديويي و تلويزيوني داخلي و بين‌المللي بيانات حکيمانه و راهگشاي رهبر بزرگوار انقلاب در این خصوص را مشاهده و به عنوان یک اصل فراموش نشدنی در حمایت از ملت مظلوم وآزاده فلسطین و مظلومان و آزادگان جهان مد نظر قرار دهند.

محمدرضا مشایخی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه