بازدید شهردار و اعضای شورای شهر از پیشرفت عملیات احداث کمربندی جنوبی

کار تملک 85 درصد از املاک واقع در مسیر فاز سوم رینگ ترافیکی شهر میانه طی سال گذشته و امسال انجام شده و عملیات خاکبرداری، زهکشی و زیرسازی بلوار 35 متری سید سجاد حججی با سرعت مطلوب و پیشرفت فیزیکی حدود 30 درصد در حال اجراست.
قافلان سسی
۰۱ خرداد ۹۹ ساعت ۰۰:۳۷

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومي شهرداری میانه؛ کار تملک 85 درصد از املاک واقع در مسیر فاز سوم رینگ ترافیکی شهر میانه طی سال گذشته و امسال انجام شده و عملیات خاکبرداری، زهکشی و زیرسازی بلوار 35 متری سید سجاد حججی با سرعت مطلوب و پیشرفت فیزیکی حدود 30 درصد در حال اجراست.

شهردار میانه در حاشیه این بازدید با ابراز خوشبینی به اتمام تملک و زیرسازی فاز سوم کمربندی جنوبی تا پایان سال جاری گفت: کثرت املاک معارض و پیچیدگی بحث مالکیت برخی از قطعات، وجود رگه‌های متعدد آبهای زیرسطحی و همچنین سست و باتلاقی بودن اراضی کشاورزی واقع در مسیر از مهمترین مشکلات اجرای طرح در قطعه سوم کمربندی جنوبی شهر میانه می‌باشد که با تدابیر فنی و کارشناسی مناسب چاره اندیشی شده و اجرای طرح ادامه می‌یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر نیز گفت: کیفیت عملیات زیرسازی و زهکشی و آب بندی و سرعت پیشرفت طرح رضایت بخش بوده و مایه امیدواری است و اطمینان داریم که استانداردهای مطلوبی در اجرای طرح اعمال می‌شود.