فصل الختام پیاده راه

  سلام و عرض ادب دارم ابتدای عرایضم تشکر کنم از احساس مسئولیت شهردار محترم و روابط عمومی شان که پاسخ دادند . اما چند نکته ای را عرض کنم . - نقد ...
صدای میانه
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۷

سلام و عرض ادب دارم

ابتدای عرایضم تشکر کنم از احساس مسئولیت شهردار محترم و روابط عمومی شان که پاسخ دادند. اما چند نکته ای را عرض کنم .

- نقد را هرگز به معنی تخریب نبینند همشهریان عزیز . ما همه در تلاش ایم شهری خوب داشته باشیم؛ نقد در راستای اصلاح است نه چیزی دیگر .

اینکه چرا پیاده راه شده !! از اول نه نقد ما این  بوده و نه کاربرانی که نظر میدادند، چنین دیدگاهی داشتند.وقتی بعد از یک ماه گلایه و اعتراض پیاده راه عملا پارکینگ سواری‌ها شد نقد این شد که اگر اشتباه محاسباتی شده برگردانید به سواره رو و خود را راحت کنید! البته مستحضرید که ما با همین کنایه باز هم پی پیاده راه بوده و هستیم .

- کاری به این نداریم که ۵ بند فوق الاشاره و چند بند ذیل آن تحقق اش چقدر هزینه بر باشد. اما امیدواریم بزودی به سر انجام برسد ، این مطالبه عموم است .

در حال حاضر سه خواهش شفاف داریم که انجامش سهل است .

1- مانع ورود خودرو به پیاده راه شوید ( زمان خاصی برای بازار تعیین کنید برای تخلیه بار )

۲- به بهداشت آن کاملا توجه کنید. برای آب آشامیدنی عابر اگر ممکن است چند دستگاه آب سردکن مهیاکنید. تابستان هست و ....

٣- از فکر بکر دیگران استفاده کنید. بازاریان را دریابید آنها بهترین مشاوران شما هستند . به جای استفاده از نظر چند نفر منتخب شان از فکر عامه استفاده کنید. در بین آنها صاحبان قلم و اندیشه؛ مهندس؛ دانشگاهی؛ دبیر و .... و جوانانی با فکر بلند هستند که شما باید به استقبالشان بروید .

(جمع بازاریان ) را به مسجد شهر دعوت کنید و نظرات آنها را مستقیما بگیرید. اگر بخاطر کرونا ناممکن هست پرسشنامه ای تهیه و توزیع کنید دیدگاههای آنها را جمع آوری کنید و بدان‌ها بها بدید .باور کنید بازاریان بهترین مشاوران شما هستند .

البته درخواست‌های زیادی هست که اینجا شرح آن لازم نیست، اما این سه مورد را که نه مصوبه میخواد، نه جلسه و نه دیدار روسا و مسولین میتونید انجام بدید و بیس همیاری بیشتر را فراهم کنید.

این سه قدم را در کوتاه مدت بردارید تا پیاده راه اسما بشود پیاده راه ؛  تا تن عابر از بوق ناگهانی سواری روی سنگفرش نلرزد تا برسد به تملیک‌ها و توسعه‌ها و .... و سایر موارد که اشاره فرمودید .

بنده بنوبه خود بازم ممنونم که پاسخ دادید. درخواست توجه صرفا درخواست بنده نبود، انعکاس دیدگاه عموم بود. امید که عموم را به آسایش برسانید. فصل الختامی بود به موضوع. منتظر تغییرات خواهیم ماند .

همشهریان عزیز و محترمم عفو کنند اگر بیش از این بضاعت بیانم  راه نداد. اگر فوریت دیگری هم احساس کردند خودشان در کامنت‌ها ذیل پاسخ روابط عمومی  قید کنند. بنده  این یادداشت را فصل الختام موضوع می‌بینم و منتظر اقدام شهرداری محترم می‌مانم. بدون حاشیه بنده بابت هزینه‌های نوسازی؛ عوارض و مالیاتی که میپردازم خدمات میطلبم و این نه نقض قانون است و نه توهین و نه تخریب مسئولی .

با جان و دل هم از مسئولانی که به شهر و مردم شهر خدمت بکنند حمایت میکنیم و در رکابیم .

آرزوی توفیق دارم. متشکرم مجددا از پاسخ روابط عمومی شهرداری