بازدید سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی از مجتمع فولاد میانه

? بازدید سیدمرتضی حسینی از مجتمع فولاد میانه؛ ?حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در ابتدا از فاز دو مجتمع فولاد میانه (تولید آهن اسفنجی) بازدید و ...
صدای میانه
۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

? بازدید سیدمرتضی حسینی از مجتمع فولاد میانه؛

?حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در ابتدا از فاز دو مجتمع فولاد میانه (تولید آهن اسفنجی) بازدید و از نزدیک با سرپرست مجتمع آقای مهندس عبدی و همکارانش گفت و گو نمود و به استماع توضیحات و گزارشات آنان پرداخت.

? حسینی در ادامه، از فاز یک مجتمع فولاد (نورد) نیز بازدید و از نزدیک در جریان نحوه فعالیت کارخانه نورد و نیز مشکلات و موانع موجود قرار گرفت و طی جلسه‌ای با حضور دکتر محمودی مدیر عامل شرکت وهمکارانش به بررسی وضع موجود و راههای بهره‌وری بهینه و نقشی که مجتمع فولاد باید در رشد اقتصادی و عمران و آبادانی میانه داشته باشد، پرداخت.

? حسینی نماینده مردم میانه با اشاره به نقش مهم مجتمع فولاد در کاهش نرخ بیکاری در شهرستان میانه، تصریح کرد: تنها امکان و ظرفیتی که فعلا در اختیار شهرستان میانه  است و نقش قابل توجهی  در اشتغال جوانان و رونق اقتصادی منطقه  دارد، همین مجتمع فولاد است لذا ما باید هم ظرفیتهای فعلی این مجتمع را به بالاترین سطح ممکن برسانیم و هم در تکمیل سریع فازهای ۳ و ۴ و توسعه فازهای بعدی، پیگیریها و اقدامات لازم را انجام دهیم که انشااله با تمام توان و با کمک دوست و همکار عزیزم جناب آقای اسماعیلی، این کار را خواهم کرد. وی افزود: امیدوارم  با بهره برداری از واحد فولادسازی و تکمیل شدن زنجیره فولاد، شهرستان میانه به یکی از کانون‌های اصلی تولید فولاد در کشور تبدیل شود.

?حسینی نماینده شهرستان میانه در پایان ضمن اشاره به شعار اعلام شده توسط مقام معظم رهبری برای سال  ۱۴۰۰ مبنی بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» بر رفع تمامی موانع تولید و توسعه در مجتمع فولاد میانه و تسریع در راه اندازی واحد ذوب تاکید نمود.

?این دیدار در طی هفته گذشته انجام شده است.

آخرین خبرها

یک بام دو هوا:

اتمام فعالیت شهرداران فعلی چه زمان است

صدای میانه
۱۳ مرداد ۱۴۰۰

شهردار آچاچی به دیدار نهال کوچولو رفت

قافلان سسی
۱۳ مرداد ۱۴۰۰

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون؛

گروه های هدف واجد شرایط واکسیناسیون نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند / تزریق 48570 دوز واکسن کرونا تا امروز در شهرستان

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۳ مرداد ۱۴۰۰