با شهامت بگویید اشتباه کردیم !

امروز در تلگرام های شهری و اینستا عکس های زیادی از پارکینگ شدن پیاده راه به نمایش گذاشته شد . تعداد زیادی از خودروها در دو طرف پیاده راه پارک کرده ...
صدای میانه
۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

امروز در تلگرام‌های شهری و اینستا عکس‌های زیادی از پارکینگ شدن پیاده راه به نمایش گذاشته شد .

تعداد زیادی از خودروها در دو طرف پیاده راه پارک کرده اند. انگار با اعتراض مردم به این موضوع با نوعی دیگر برخورده شده است و عمدا کنترل  کاملا رها شده است .  یعنی انگار نه انگار ... جناب شهردار ؛ اگر پیاده راهه چرا  کنترل نمیکنید اگر سواره روهست چرا اسم آن را پیاده راه گذاشته اید و برای عموم بسته اید ؟ چرا واقعا اهمیت نمیدهید؟ چرا واقعا حرف مردم را نمیشنوید؟ چطور باید گلایه کرد و شاکی شد و  فهماند ؟

بنظر میرسد شما احساس وظیفه نمیکنید و به درخواست منطقی شهروندان اهمیت نمیدهید. بنده نوعی و سایر شهروندان عوارض و نوسازی مان را نداده بودیم اینجا هزینه بیفایده بکنید . شجاعت داشته باشید و بیایید اعتراف کنید اشتباه شده  موانع را بردارید و اجازه بدید سواره رو دوباره  برقرار باشد تا من هم ننه ام را کول نکنم و ده تا کوچه اونطرف تر کولم نبرم و با سواری برم درست دم در پیاده کنم. مسئولین محترم  آیا میشنوید؟ آیا میبینید؟ آیا میفهمید؟ آیا اصلا خواسته منطقی مردم برایتان اهمیت دارد؟ واقعا حل این مشکل خیلی سخته ؟

از ماهی قبل که اعتراض‌ها به موضوع مکررا بوده وقت کردید و کارشناسی کردید و فکری دیگر دارید که ما نمیدانیم ؟ اگر دارید چرا به این مردم نامحرم !! نمیگویید ؟

من برای بردن نخاله از پیاده راه تراکتور؛ بیل میکانیکی و موتور کشاورزی ( همان ترتر خودتان  ) خواهم برد. از نظر شما اشکال مشکالی که ندارد؟ بابا به حرف مردم اهمیت بدید. مردم در پیاده راه در زحمت اند. بخاطر خدا به خودتان تکانی بدید. عزت تان زیاد از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید. نخواستیم زیبایی و جلوه شهر را نخواستیم پیاده راه رو . همان سواره راه را سر جای خود برگردانید .

راه را باز کنید من با تراکتور نخاله ببرم البته اگر به شان تان برنمیخورد و  و اگر  خجالت نمیکشید. رفتار شما توهین است. شما اجازه نداشتید در آمدهای شهرداری را در جایی خرج کنید در طرحی هزینه کنید که بیفایده و بی ثمر بوده. یا اصلاح کنید یا سواره راه را دوباره برقرار کنید. ما باز هم قانع ایم! اگر هم طرحی دیگر دارید لطفا به مردم اعلام کنید ما باز هم همکاری میکنیم. انتظار داریم از مسئولین. انتظار داریم توجه کنند .

آخرین خبرها

یک بام دو هوا:

اتمام فعالیت شهرداران فعلی چه زمان است

صدای میانه
۱۳ مرداد ۱۴۰۰

شهردار آچاچی به دیدار نهال کوچولو رفت

قافلان سسی
۱۳ مرداد ۱۴۰۰

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون؛

گروه های هدف واجد شرایط واکسیناسیون نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند / تزریق 48570 دوز واکسن کرونا تا امروز در شهرستان

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۳ مرداد ۱۴۰۰