پیام تبریک فرماندار ویژه میانه بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۲۷ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۰۸:۲۱

معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان میانه با صدور پیامیحŒ 27 اردیبهشتحŒ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

بسمه تعالی

مقام معظم رهبری (مدظله العالی):

«روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس‌کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می‌گذرد. روابط عمومی‌ها به‌طور هنرمندانه اطلاع‌رسانی کنند تا مردم با جان و دل بپذیرند. »

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و ح­تی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه با تفکر جمعی و راهبردی و به عنوان عنصر مهم در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی‌یابد. روابط عمومی‌ها می‌توانند با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک سازمانها و با جاری ساختن روح­ روابط عمومی در کل سازمان که با ایستایی و سکون منافات داردÙ¬ به عنوان نقش آفرین اصلی همدلی و همزبانی بین ملت و دولت باشند .

اینجانب فرارسیدن Û²Û· اردیبهشت ماهÙ¬ سالروز ارتباطات و روابط عمومی را به شما پیشاهنگان و مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی مخصوصاً کارشناسانحŒ همکاران و فعالان زح­متکش و سخت کوش روابط عمومی در ادارات و شرکتهای شهرستان میانه که با الهام از هم افزاییÙ¬ هم اندیشیÙ¬ همنواییÙ¬ همگرایی و با ابتکار و امیدحŒ باصداقت و امانتداری در جهت انجام رسالت خطیر خود   گام برمی دارندحŒ تبریک و تهنیت عرض گفته و توفیقات همه عزیزان را از درگاه خداوند سبح­ان خواستارم.

مح­مدرضا مشایخی

معاون استاندار وفرماندار ویژه میانه

آخرین خبرها

فرماندار ویژه میانه در دیدار با شهرداران شهرستان میانه :

صرف بهینه منابع و اعتبارات، لازمه استمرار خدمات شهرداری ها و دهیاری ها

معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه
۱۵ تیر ۹۹

در نامه‌ وزیر میراث‌فرهنگی به استاندار ابلاغ شد ؛

مراتب ثبت ملی ۳ اثر شهرستان میانه

صدای میانه
۱۵ تیر ۹۹