با پیگیری های اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه؛

افتتاح و بهره برداری از پروژه تصفیه خانه آب شرب و احیای آبیاری صنعتی در روستای گلوچه خالصه

۲ پروژه عمرانی شامل تصفیه خانه آب شرب و جداسازی آب بهداشتی و شرب و همچنین احیای آبیاری صنعتی در روستای کلوچه خالصه بعد از 25 سال در سایه پیگیری ...
صدای میانه
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

۲ پروژه عمرانی شامل تصفیه خانه آب شرب و جداسازی آب بهداشتی و شرب و همچنین احیای آبیاری صنعتی در روستای کلوچه خالصه بعد از 25 سال در سایه پیگیری‌های مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی و همچنین همت اهالی و خیرین با هزینه حدود ۲۰میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان تکمیل و به بهره برداری رسید.

با تکمیل این طرح‌ها اهالی روستای کلوچه خالصه از توابع بخش مرکزی شهرستان میانه از نعمت آب شرب سالم و همچنین آب کشاورزی در بیش از هزار هکتار از اراضی بهره مند و برای صدها نفر بصورت مستقیم در سایه تولید محصولات کشاورزی و گلخانه ای در آینده اشتغال زایی در پی خواهد داشت.

روستای کلوچه خالصه با ۳۰۰خانوار مستقر بیش از ۱۰۰۰ نفر جمعیت دارد که به دلیل نبود فرصت‌های شغلی در سایه عدم تکمیل زیرساخت‌های حیاتی، بخش اعظمی از اهالی روستای طی سالیان گذشته به کلان شهرهای کشور از جمله تهران مهاجرت کرده اند که با افتتاح و راه اندازی پروژه‌های آب شرب و صنعتی این روستا امید می‌رود تا شاهد مهاجرت معکوس اهالی به این روستا باشیم.