شهردار و شورای شهر پاسخگو باشند

پیشرفت هر شهر در گرو نیک اندیشی و دور اندیشی مسئولین ان شهر است و از همه مهمتر همت و مشارکت مردم ان شهر است . شهر میانه در این سالهای ...
صدای میانه
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

پیشرفت هر شهر در گرو نیک اندیشی و دور اندیشی مسئولین ان شهر است و از همه مهمتر همت و مشارکت مردم ان شهر است .

شهر میانه در این سالهای اخیر از سوی شهرداری اقدامات به چشم بخور چیزی را شاهد نیستیم.

شهرداری و شورای شهر توجه کنند نیاز شهر پر کردن چاله و جوله، جمع آوری زباله و آسفالت و از این موارد نیست. یعنی اگر فرد شهردار باشد و یا نباشد این اعمال روزمره صورت می‌گیرد. شورای شهر باید وجود خود را ثابت کنند.

مجموعه شهرداری باید برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه دهند که مردم شهیدپرور میانه در حسرت ان مانده اند‌ .

شهرداری میانه در این سالهای اخیر تنها می‌توان به کمربندی جنوبی که چند متر ان را توسعه دادند و نصف کاره ماندن توسعه حرم و روند اجرایی کند و حرکت لاک پشتی پل قوری چای، احداث روگذر که شاید خوب باشد ولی واجب نبود، احداث پیاده رو که چندان جالب نیست هم محل ان و معایبی همچون نبود سطل زباله، ایجاد ترافیک سنگین و موارد دیگر از معایب این طرح است، عدم توسعه فضای سبز، پر نکردن چاله و چوله که اینجانب به تک تک اعضای شورای شهر گفتم ولی با بی تفاوتی عزیزان روبرو شدم و خلاصه اینکه چیزی برای دفاع از عملکرد عزیزان مشاهده نمی‌شود.

و اما سخن اصلی با همشهریان با توجه به تعداد زیادی که احساس مسئولیت و ادای دین و همچنین موارد دارند و خود را نامزد کردند که ان شاله نامزدیشان مبارک باد و همشهریان با توجه به نگاه به گذشته و عقب ماندگی شهر، همت نماییم این بار ساختمان شورای شهر را بدست جوانان بسپاریم که اولا آزموده را آزمودن خطاست و عزیزانی که سابقه نشستن بر مسند شورا داشته اند همان کفایت می‌کند. بیاییم این بار کرسی شورا را به دست جوانان جویای نام اعم از آقا و خانم بسپاریم تا شاید چهار سال بعدی شرمنده انتخاب خود نباشیم.

اما اعضای محترم شورای شهر ایا در کارنامه خود نقطه مثبتی می‌بینید که انتظار انتخاب دوباره را دارید. شما عزیزانی که توان ترمیم مشکلات شهر حتی کوچکترین موارد را نداشتید چه انتظاری دارید. نمونه بارز که اینجانب چندین بار پیگیر بودم ولی بی ثمر بود وقتی از سمت معلم شمالی وارد خیابان خیام جنوبی می‌شوید در تقاطع جوری وجود دارد بدون استفاده که فقط پدرصاحب ماشین در می‌آید پر کردن ان شاید هزینه صدهزارتومانی نداشته باشد ولی بی خیال بودن شما عزیزان ستودنی است صعه صدر شما زیاد است ولی ما هم صبر ایوب نداریم. موارد فوق در سطح شهر زیاد است که رفع کل ان شاید دو سه میلیونی هزینه نداشته باشد که ان را بی خیال شدید  و برای ما روگذر می‌زنید، پل قوری چای با حرکت لاک پشتی، نمی‌دانیم کی تمام می‌شود جان ما تمام می‌شود ولی زمان پروژه‌های شما تمام نمی‌شود‌ .

خلاصه درد زیاد است درمان نیست و برعکس درمان می‌شود نامرد، درد بی درمان نامرد است